מדריך

ככה זה כשיש שניים

נגה שלו ואלעד זאב, שניהם לבית פית/קית, נפגשים לדאבל פיצ'ר אקוסטי - הכניסה חופשית!

פאפאס, תל אביב, 07-06-2009 21:00
ככה זה כשיש שנייםגרבולון

עוד בטרם הופיעה על הבמות, נוגה שלו נטלה חלק בקבוצת תיאטרון רחוב פלורנטיני בשם האובואים, כשלצידה "שחקנים" אחרים שימשיכו עמה כברת דרך לעתיד כגון תמר מאנס ואלעד זאב. טבילת האש המוסיקלית הראשונה היתה בהופעותיו הראשונות של הצמד NX2 עם נגה שץ ב-2005, כאשר היא אמונה על הבאס. השוגייזינג של NX2 נקלט היטב ברדארים של אוהדי האינדי התל-אביבים והצמד עצמו שותף ברוב האירועים המרכזיים של הלייבל פיתקית, שהולידה פרוייקטים נוספים עם אמני הלייבל.

ב-2007 יצא אי.פי הבכורה של NX2 בשם "Dreams on Fire" (דוקא בלייבל sShaking recordss) כאשר בשלב זה נגה הופיעה תכופות עם הרכב אחר - שוורצע קינדר, יחד עם אורי ליכטיק על התופים, עודד ורטש על הבאס, אלעד זאב על הגיטרה והיא ותמר מאנס תומכות ווקאלית. שוורצע קינדר ניגנו ג'אם סשנים ארוכים מאולתרים ומפתיעים, שחלקם (במכללת הד) הוקלטו ויצאו באלבום אפונימי (2007, פיתקית).

עוד באותה שנה יצא אלבום האוסף השלישי של הלייבל ובו שיר הסולו הראשון שלה, "משפריצה". היא התארחה בשיר "בעולמי נפל דבר" מתוך אלבום הסולו של אלעד זאב, "אל תפחד מהמחשב" והקירבה הגדולה שנוצרה עם מוביל האמנים בלייבל, דני הדר, הוביל לדואט "מה לעשות" מתוך אלבומו השלישי, "מה מה מה". זאת ועוד, ביולי 2007 יצא אי.פי משותף לשניהם בשם "כמה אהבה", הכולל שיר למילותיה של יונה וולך, "לא חיה בכלל".

כעת היא עומלת על אלבום סולו.

אלעד זאב  היה חבר בעבר בלהקת "ערופי שפתיים" שנפחה את נשמתה בשנת 2006 וכיום חבר גם בלהקת שוורצע קינדר. לפני מספר חודשים החל להקליט את חומרי הסולו שלו באולפן הביתי של חברו דני הדר, הקלטות שהתגבשו  אלבום הבכורה בלייבל שלו "אל תפחד מהמחשב" שיצא בלייבל "פתקית". האלבום, כולל 10 קטעים שאת כולם כתב והלחין אלעד ובו משתתפים נגה שלו ודני הדר. ההופעה הקרובה תתקיים באירוע השקת ספרה החדש של רוני הירש.

נגה שלו ואלעד זאב בהופעה, יום ראשון ה-7.6, 21:00, פאפאס, הלל הזקן 12, תל אביב

תגובות

  • AJiPGMvkjDRHONbYId

    pc2IU7 <a href="http://yroyrtzuumzl.com/">yroyrtzuumzl</a>, [url=http://goidzgfxytei.com/]goidzgfxytei[/url], [link=http://kpnuglgiyscx.com/]kpnuglgiyscx[/link], http://scffmrgldhcy.com/

    ctqvsxnbuly, 08-07-2011 11:03