מדריך

ילדות רעות

טרי פויזן בהופעה אופנתית וסליזית, בעקבות אלבום הבכורה שלהן

ביט, חיפה, 08-06-2009 22:00
ילדות רעותצילום: יחצ

טרי פויזן -

 לואיזה, ילידת נורבגיה, עלתה לישראל לפני מס' שנים בשל אהבתה לישראל. לואיזה היא הזמרת הראשית של הלהקה, שרה את השירים באנגלית, כותבת מילותיהם ואף מלחינה חלקים רבים מהשירים. בנוסף לשירה, לואיזה מנגנת במהלך ההופעה גם על גיטרה וקלידים. מדובר בחיית במה, שבכל הופעה מצליחה לסחוף את הקהל ע"י התלהבותה הבלתי נשלטת והעברית הקלוקלת והייחודית שלה, וכמו שכבר נכתב בעבר, זו באמת ציפור נדירה בסצנת המוזיקה הישראלית. פטיט היא הצד הצרפתי בהרכב. שרה וכותבת את המילים של השירים בצרפתית, שרה קולות שניים ללואיזה ומנגנת על קלידים. עדינה ושברירית אך נוטפת מיניות, פטיט היא ה"לוליטה" בלהקה, מושא הערצה של גברים רבים וקנאתן של נשים רבות עוד יותר.

גילי, הצלע השפויה מבין הבנות, מנגנת על קלידים וגיטרה בס ומכניסה נופך מיסתורי להרכב. דוגמנית ושחקנית במקצועה (בין השאר בובות, הבורר), בעלת יופי המהפנט צעירים וצעירות כאחד.

אנה, שוברת הלבבות הסדרתית של הלהקה, מנגנת על גיטרה מהפינה הכי אפלה על הבמה, תמיד לבושה לבן ומכשפת את הקהל בקוליות הגותית שלה. בעבר השתתפה בפרויקט Y - תכנית הריאלטי הראשונה בישראל. ברונו, מפיק הלהקה, כותב את הלחנים עם הבנות, עושה את עבודת הקלטת המוזיקה ועיבודה. בהופעות חיות נמצא על הבמה, מנגן על סינטי בס, גיטרות ואפקטים שונים, כחלק אינטגרלי מהמופע.

איסר טננבאום (רוקפור), רכש חדש בלהקה, מנגן על תופים חיים ואלקטרוניים.

טרי פויזן בהופעה, יום שני ה-8.6, 22:00, הביט, שד' הנשיא 124, חיפה

תגובות