מדריך

נשיות מתפרצת

בחללית יציגו תערוכה וסרט תיעודי על נשים יוצרות ובלבונטין 7 יופיעו קרני פוסטל, אפרת בן צור ואחרות, במסגרת Mother Festival, פסטיבל מוזיקה נשית בינלאומי

לבונטין 7, תל אביב, 21-05-2009 23:00
נשיות מתפרצתקרני פוסטל. צילום: יחצ

Mother Festival הוא פרויקט עצמאי שנוסד מתוך רצון וצורך במסגרת שמתמקדת במוסיקה ואמנות נשית בת זמננו שפועלת במסורת ה DIY (do it your self).

במהלך שלושה ימים בלב ליבה של סצנת המועדונים והמוסיקה בתל אביב, יופיעו הרכבים של יוצרות מחו"ל לצד יוצרות מקומיות וכן יוצגו עבודות אמנות במסגרת תערוכה קבוצתית בינלאומית.

 הפסטיבל יתקיים באזורים שונים של העיר: לבונטין7, מועדון הבלוק וגלריית החללית.

לתכנייה המלאה.

הפסטיבל ייפתח ב-21/5 עם התערוכה "בקשה לחברות" (באוצרות של קולקטיב mother והחללית) בגלריית החללית (הרקון 70) התערוכה תחקור דרכים שונות לפירוש זהות ציבורית ופרטית, ותכלול יצירות של אמניות מקומיות ובינלאומיות. בין העבודות גם הקרנה מוקדמת של "הרעש שלה" - סרט דוקומנטארי של אמה הדיטש שסוקרת את סצנת המוסיקה הנשית העצמאית מתוך פרספקטיבה של זהות וג'נדר - שזו התמה העיקרית של הפסטיבל. (18:00)

עוד ביום חמישי - בלבונטין 7 - קרני פוסטל, אפרת בן צור, תמר אייזנמן וקלי רודיך בהופעה (23:00)

 

ביום שישי - ערב הופעות בלבונטין 7 עם: קט פרנקי (סידני/ברלין), רונה קינן (ישראל), אמילי וולס (לוס אנג'לס), יעל דקלבאום (ישראל) והרכב ווי אדיט (ישראל) עם דיג'יי סט. (21:00)ביום שבת - במועדון הבלוק (דוד חכמי 35) יתקיים ערב של הופעות חיות ומסיבה עם: פלנינג טו רוק (ברלין), דיג'יי פגט פריס (קופנהאגן), דיג'יי תמי ביברינג (ישראל), דיג'יי מירב תי.קיי (לוס אנג'לס/ת"א), דיג'יי הדס אברבוך (ישראל).


(17:00)

Mother Festival, חמישי-שבת, 21-23/5, תל אביב

תגובות