מגזין

מקושר במקומות הנכונים #13

אודי ניב ממשיך לנוע על כביש 6 הוירטואלי. הפעם, הצטרפו לנסיעה "גוננזה", "סולסטיק קויל", נדב כץ והפתעות נוספות

מאת אודי ניב. 20-11-2008

תגיות: אודי ניב, מקושר במקומות הנכונים, Solstice Coil, Mount Of Jewl, Unoccupied, Gonanza, China Moondogs

מקושר במקומות הנכונים #13

מי פנוי ב...

דואו דאון-טמפו ואלקטרוניקה העונה לשם Unoccupied. שקט, נעים, מחבק. השנים (איתן רייטר,נדב כץ) עובדים על אלבום ראשון שצפוי להיות מסוג האלבומים שנעים לשים בסופו של יום ארוך, שנייה לפני שהתיישבת על הספה צמוד לחברתך הטובה, "ריזלה". לנדב כץ, יש גם פרויקט סולו מעניין משלו, שלא פוסח על הפאן הדיגיטלי שלו, אבל מביא עימו צדדים נוספים שמכילים בין השאר, גיטרות ומקצבים מהירים יותר מאלו שתוכלו לשמוע בצמד המדובר.

פרצופה של המדינה

אשכול הכ(ו)פר: מכירים את הימים האלה שכלום לא הולך. בדרך כלל, בימים האלה אין אפילו נקודת אור קטנה. אז גם אותי תקף יום כזה, אלא שבסופו מצאתי את נקודת האור הקטנה שלי וקראו לה "אשכול הכופר". קצת פאנק קצת רוק, קצת סולויים ואינסטרמנטל אה-לה פרוג, קצת נויז בנוסח אלטרנטיב, בקיצור כל מה שהייתי צריך באותו רגע נתון, ומסתבר, שגם בלא מעט רגעים שאחרי. בואו להכיר, לפני כל העיר.

בוננזה

Gonanza: הוא עידו גונן, בסיסט, שבעברו אף היה שדרן בקול הקמפוס. מאז הוא הספיק לנגן בדאבלין שבאירלנד במשך שנתיים ובסופן חזר לארץ המובטחת. לאחר הרחבה משמעותית של ההרכב, הוא פיתח את המוסיקה לבלילה הטעימה שניתן לשמוע בעמוד האישי שלו, שמכילה ברובה מוסיקת סול, פאנק, ריית'ם אנד בלוז ועוד.

במעלה ההר

גראנג' אף פעם לא הייתה מוסיקה מורכבת במיוחד, אבל היא תמיד הייתה כייפית להאזנה. כל מה שצריך זה כמה נגנים כישרוניים, במקרה שלנו ארבעה, שהביאו עמם את השפעות הרוק והאלטרנטיב שהיו להם במאגר. קבלו את Mount Of Jewl. איכות ההקלטה של השירים בעמוד המיי ספייס גרועה, אבל כשאני מנסה לדמיין עצמי שומע את השירים האלה מופקים כמו שצריך, באיכות מתבקשת, אני מוכן להניח להם לעשות את המוסיקה הלא כזו מורכבת, אבל בהחלט כייפית להאזנה שלהם.

פולקל'ה פולקל'ה צא החוצה...

הזדמנות מצוינת להכין את שיעורי הבית שלכם לקראת פסטיבל "פולקל'ה" החמישי, שיתקיים בסוף החודש הבא. הפסטיבל הולך וגדל משנה לשנה, כך שישנם לא מעט אמנים שעליהם עוד נרחיב כאן מדי שבוע עד לפסטיבל עצמו. השפן הראשון שנשלוף מהכובע נקרא China Moondogs. אם אנסה לסגנן אותם במשפט אחד, אומר שאילו היה סחר בפסיכדליה, ה"צ'יינה מונדוגז" וודאי היו בראש רשימת הסוחרים המקומיים. הרבה גיטרות, מעט שירה ומקצבי תופים שיוציאו אתכם מאיזון. שיעורי הבית השבועיים מסתכמים בשישה קטעים שמוצגים לכם בדף הבית שלהם.

 

"Ending gets an early start"

Solstice Coil: הוקמה בשנת 2001 על ידי שיר דויטש ועופר וישניא, כשאלו נפגשו דרך צ'אט באינטרנט. החיבור המוזיקאלי היה מיידי וזמן קצר לאחר מכן הושלם הרכב הנגנים. ב 2005 הוציאה הלהקה את אלבום הבכורה שלה A Prescription for Paper Cuts, ששילב השפעות פרוגרסיב-מטאל ורוק בריטי. האלבום גרף שבחים רבים בארץ ובחו"ל ואף זכה בתואר "אלבום החודש" באתר גרמני ובאתר הברזילאי. האלבום המלא ניתן להורדה חינם באתר הרשמי של הלהקה. לאחר שינויים בהרכב, גיבשה לפני כשנה הלהקה הרכב חדש איתו תצא לשתי הופעות שבסופן תצא למשימת הקלטות האלבום השני. בהופעות תנגן הלהקה בעיקר שירים חדשים מהאלבום שבדרך וקטעים נבחרים מתוך אלבום הבכורה. סינגל ראשון מהאלבום החדש ניתן להורדה חינמית במסורת מבורכת של איש יחסי הציבור שלהם, רועי פוברצ'יק (Lonely Boy Records), שמתמיד במתן סינגלים חינמיים של אמניו להורדה (עומר לשם, טליאוף).

את סולסטיק קויל ניתן לראות בשתי הופעות אחרונות לעתה ב:24.11 מועדון ה "בארבי", 15.12 תיאטרון "תמונע".

תגובות

  • OkUMGCLLmuBFPeEp

    lxL45V <a href="http://quwyffefisfm.com/">quwyffefisfm</a>, [url=http://rlncbbwvjico.com/]rlncbbwvjico[/url], [link=http://vgkgurfvtiru.com/]vgkgurfvtiru[/link], http://vqvevcllwulx.com/

    rdigyk, 31-01-2011 08:14