מגזין

New Kids on the Block

הליין "קידס אפ לייט" חגג שנתיים עם DJ Hatcha. אלינור כרמי הגיעה עם שקית ההפתעה וחיוך גדול

מאת אלינור כרמי. 12-10-2008

תגיות: DJ Hatcha

New Kids on the Block

לכל אלו שפקפקו, לכל אלו שלא האמינו, לכל הספקנים המצקצקים וסתם הפלצנים, הדאב סטפ לא מראה סימני עזיבה בקרוב ויום ההולדת השני של הליין "קידס אפ לייט" מוכיח זאת. הם עברו את צמיחת השיניים המעיקה, מצליחים לדבר שוטף ואפילו הולכים דיי מהר. הילדים כבר גדלו בשנתיים וזה בהחלט מכובד לליין בתל אביב לשרוד תקופה כזו - ריספקט!

עם שקיות הפתעה, בלונים וכמובן Hatcha DJ, חגגו "קידס אפ לייט" את המעבר לשלב הבא במבחן ההישרדות של הליינים בתל אביב, והוא קשה לא פחות מכל ריאליטי שתראו בטלוויזיה. המועדון היה מלא, אבל לא עד כדי כך שאמעך על ידי חמישה אנשים בו זמנית והייתה אופציה לרקוד עם ידיים פרושות ואפילו עם קצת קפיצות. המיזוג עבד (יוהו!) והקהל היה משובח ומבוגר יותר מרוב המסיבות הקודמות, כנראה בגלל הודעה שנשלחה לקבוצת הליין בפייסבוק שאומרת שטווח הגילאים במסיבות יעלה ועם הקטינים סליחה (קצת סותר את שם הליין אבל שויין...). וכמובן יקיר ליבי פאנקשן 1 - אפשר בהחלט לצוטט את בוראט ולומר Great Success!

DJ Hatcha שנראה כמו ערס אנגלי ממוצע עם גופייה לבנה וגורמט מרשים, הוכיח שדווקא הצ'חצ'חים יודעים איך לדפוק את הראש כמו שצריך. ומדוע לא בעצם, הם עושים את זה בשכונה, בפאב השכונתי ובאצטדיון כדורגל ועוד במיוחד לבחור שטוען לניסיון של 15 שנה על הפלטה! (שזה אומר שהוא התחיל כבר בגיל 12). טרי לאונרד עם חיבה הזויה לסטיבן סיגל (משם נלקח השם שלו) מחשיב את עצמו כאחד מחלוצי הז'אנר היחסית חדשה וטוען שהוא הדי ג'יי דאב סטפ הראשון (בסביבות 1999-2000).

הוא החל את הלייבל Big Apple ביחד עם די ג'יי Artwork ועזר לפריצתם של גדולי הדאב סטפ היום כמו: Benga, Skream, Youngsta ועוד. כיום הוא מחזיק בתכנית רדיו שבועית ב- Kiss FM לאחר תכנית ברדיו פיראטי ומציג פעלולים שלא היו מביישים את גיבור הפעולה שלו בזירת המועדון, עם רמיקס משובח של Faithless ל-I Cant Get No Sleep וקטע גיטרות בסוף הסט שקנה אותי (זה כמובן בגלל היותי מכורת גיטרות, ובהזדמנות זו אומר שיש לשים יותר גיטרות רצוי עם מוטיב מטאל בדאב סטפ!).

כיאה לרוב מסיבות הדאב סטפ הקהל התפוגג מוקדם, וכבר לקראת סוף הסט של Hatcha ניתן היה לראות את המועדון מתרוקן. אז אולי בכל זאת יש למה לשאוף לשנה הבאה - קצת רוח נעורים מלאת אנרגיה (טבעית או כמיכלית) שתשרוד מעבר לשעתיים של הדי ג'יי/אמן המרכזי ועד שהמנקים יסלקו את אחרוני הרוקדים. עד 120 שנה.

תגובות

 • ביקורת גרועה

  זה פרומו לקראת עם כל הרזומה הזה שלו או ביקורת על מה היה? האצ'ה היה הדיג'יי היחידי בערב? פרובינציאליות שכזו שרק מתייחסת לתקליטנים מחו"ל היא דבר עלוב, שמראה על חוסר הבנה של מה בונה באמת את הליינים האלו ואת סצינת הלילה בעיר. שוב אתם נופלים למלכודת ההייפים שבה אתם שבויים

  סטפר 2, 12-10-2008 22:39

 • אכן גרועה

  ביקורות גרועות זה לא חדש פה הערב היה מעפן מלא בני 17 סאונד חזק מידי וסטים גרועים של המקומיים

  סטפר 3, 13-10-2008 00:20

 • ביקורת לא טובה

  דווקא בביקורת של SKREAM פגעת בול, הפעם רחוק מאוד מהמציאות.... מסיבה בינונית נורא, עם סט גרוע ביותר של HATCHA וחוסר וויב מדאיג מצד הקהל.

  סטפר 4, 13-10-2008 01:34

 • ביקורת סבבה דווקא

  שיש, 13-10-2008 04:38