מגזין

בא לי רע

ברק חיון היה בערב השני של רוטס מנובה ו-MK בקומפורט; גם הוא חזר מאוכזב ורדום

מאת ברק הלר חיון. 03-12-2007

תגיות: Roots Manuva

בא לי רע

יו רודני מון. כן דיג'י MK?. לא נמאס לך לפעמים? אהה מייט?. לא נמאס לך מהשחטות המסריחות פה באמצע הרחוב בבריקסטון. מהערבים שמתחילים בבירה וממשיכים לרום קולה ומסתיימים במלא קיא? מהאנגליות הפרחות האלו. מכל הבלינג בלינג הזה, כי גם פה התחילו לירות. כי קר פה רצח. והיה לנו אחלה של קיץ. אבל עוד פעם מתחיל הקור להזדחל פנימה. לונדון אינגלנד. ובבית חם אבל בחוץ קפוא. אנחנו חייבים לעשות משהו. אלרייט מון? ניד טו דו סאמטינג. יו נואו ואט איי מין? באט ואט קן וי דו MK ? בנאדם אתה מכיר את די וובסייט www.myspace.com? אז משם מצאתי את החלטורה שתפנק לנו את הסתיו...

השעה 3 וחצי. עברו כשלוש שעות מהרגע שנכנסנו לקומפורט 13. הכול מטושטש וזה לא רק בגלל החום. נרדמתי לגמרי עם חלומות והכול. אני קם לאט ניגש לבדוק, הרחבה ריקה כמעט לחלוטין כשכמה רוקדים מתעקשים להמשיך לרקוד. מנער עצמי מחלץ עצמות והולכים הביתה המומים קצת. כל ההתרחשות הזו הזויה. היפ הופ בישראל. בהחלט לא הסצנה שלי. אבל יש ויש. ומבטא בריטי תמיד עושה לי את זה. אז רוטס מנובה שאמא קוראת לו רודני סמית הגיע לישראל. עם דיג'י MK שאמור להיות חתיכת מפורסם. יש לו אחלה קול לרוטס מנובה. לא מכיר את כל האלבומים שלו על בוריים אבל הוא שיתף פעולה עם הנכונים. הוא נגד מלחמה, מחפש עדים ומשולב בהרבה אלקטרוניקה שאני אוהב.

אחרי חצות ואנחנו נכנסים למועדון שמתמלא לאיטו. מהבמה יורד מש. לא שמענו אותו. וולטר הצפרדע מתחיל לנגן. הסאונד צורם. הקהל זורם. כהן את מושון נותנים היפ הופ ישראלי. לא באים מיבנה. זה לא זה. אבל אולי מדובר בבעיה אישית שלי. מנסים להתמקם במקום נורמלי, שיהיה פחות צפוף. מנסים להתעורר עם קצת טקילה. בעיקר מנסים. מוצאים עצמנו נצלים מחום בפינת המועדון. יש ספייס אבל קשה לנשום. זה קורה. בישראל. דיג'י MK עולה לבמה ואיתו רוטס פאקינג מנובה. או שאני הוזה מהחום. הופעות היפ הופ זה עניין עם פוטנציאל בעייתי. הפלואו המטורף של התקליט קשה לשחזור בהופעה חיה. לפחות לא מובטח שזה ישוחזר. MK מנגן טוב. רוטס מבאס. הקול לא נשמע משהו והוא חוזר על מנטרות, די בדביליות.לפט - רייט לפט -רייט. כן, כן, לא, לא. אני נזכר ב"דיג'י סט של האפי מנדייס" שראיתי ביוון. שון ריידר סולן ההאפי מונדייס הגמור לחלוטין יושב כי הוא פשוט לא מסוגל לעמוד. חבר אחר של הלהקה מנגן מוזיקה 'אלטרנטיבית'. שון ריידר הגמור בקושי מוציא איזה יייה יייה פעם ב...מביך משהו. זה נראה די דומה כאן רק שרוטס משתולל עם הידיים. הקהל מנסה להתרגש. אנחנו בוחרים להתיישב. ואז מגיע הלהיט WITNESS ואז בי בי יזראל. אנחנו שוקעים לשינה עמוקה על הספות. חבר אחר שלי היה אומר על זה: בא רע.

דן בסמן היה בהופעה של מנובה ו-mk ביום שישי.

תגובות

  • הבעיה בקומפורט

    היא שהם מכניסים אנשים בכמות שמספיקה לשני החללים, כשההופעה מנקזת את כל האנשים לאותו חלל, ואז יש לך פי שתיים אנשים ממה שהגיוני כדי ליהנות. אז או שיהנדסו איזה יציע או משהו כזה, או שיכניסו פחות אנשים. ופאקינג 140 שקל בשביל רוטס מנובה? אפשר לחשוב שזה פיפטי סנטס

    יוסו, 04-12-2007 02:18

  • זו לא הבעיה

    הבעיה היא של מי שהפיק את האירוע הרע הזה ביום שישי ונתן לאנשים לסבול בדיוק מאותם דברים גם ביום שבת... מי צריך הפקת לקחים מיידית כשהכסף של הכרטיסים כבר בכיס???

    בדוי, 04-12-2007 23:12