מגזין

בוטניק - הסרט

אסף בן דוד תיעד את דורון בוטניק, האיש בעל האישיות המרתקת בסצינת המוזיקה המקומית ועכשיו ניתן לצפות בסרט במלואו

מאת ניר חסון. 21-03-2015

תגיות: אסף בן דוד, אינגה דינגו, דורון בוטניק

 

 

בשנת 2009 החל הבמאי אסף בן-דוד לעקוב אחר המוזיקאי המרתק דורון בוטניק ולחשוף לצופים דמות לא קונבנציונאלית, או כמו שמתאר אותו אורן בן דוד, חברו ללהקת "אינגה דינגה" - "עב"מ שנחת מהמאדים לכדור הארץ".

להקת אינגה דינגו הוציאה בשנת 2009 את אלבומה הראשון - Dig Another Brain, אלבום שחשף להקה איזוטרית ומקורית מאוד בנוף המוזיקה המקומי. המוזיקה של ההרכב משלבת רוק ופסיכדליה לצד נגינה אנרגטית ושירה מחסופסת של הסולן בוטניק. בהמשך הלהקה שיחררה עוד שלושה אלבומים ובין לבין החל בוטניק לשחרר אלבומי סולו בקצב מסחרר ולעבוד על פרוייקטים שונים.

הסרט "בוטניק" מגולל את סיפורו של אחד היוצרים המרתקים שקיימים במוזיקה המקומית, ומכניס את הצופים למוח של המוזיקאי שלא מפסיק לעבוד וכל עולמו סובב סביב המוזיקה.

דורון בוטניק מספר על מחלת הנפש עמה הוא צריך להתמודד ואיך היא משפיעה על חייו המוזיקליים. לצד דמותו של האיש המשוגע וההזוי שעבר בחייו מספר אישפוזים, אנו נחשפים גם לצדדים אחרים של המוזיקאי, כמו הרצון והצורך שלו למצוא אהבה ותהליך הגמילה שלו מסמים.

הסרט "בוטניק", שהוקרן עד היום מספר פעמים בלבד, ובשבוע שעבר בפסטיבל "אפוס", עלה עכשיו גם לצפייה מלאה ברשת. לאלו מכם שמכירים ואוהבים את המוזיקה של דורון בוטניק זוהי הזדמנות להיכנס למוחו המרתק של היוצר. למי שלא מכיר, זה הזמן להכיר גם דמות מעניינת וגם להיחשף לכמות מוזיקה שתוכל להעביר לכם בכיף את התקופה הקרובה.

צפו בסרט המלא:

 

בימים אלו מתכוננים חברי Inga-Dingo להקליט אלבום חדש. לצורך כך, הם פונים לקהל הרחב להשתתף בגיוס המונים.
 כל הפרטים בפנים
.

תגובות