מגזין

PreSet || האם אפשר לחזור לרקוד?

מגזין האלקטרוניקה של קול הקמפוס מנסה לחזור לשגרה עם טרק השבוע, אלבום מומלץ וכמובן עם המסיבות של סוף השבוע

מאת קול הקמפוס. 07-08-2014

תגיות: PreSet

 

t - מגזין האלקטרוניקה של קול הקמפוס, מציג מדי שבוע את כל אשר קרה וקורה בתרבות המוזיקלית המשפיעה ביותר בדורנו. מהאוס וטכנו עד אלקטרוניקת שוליים, ממסיבות סוערות עד פסטיבלי אומנות. השבוע נדמה שיש הפוגה, ואולי אפילו סוף סוף ואפשר לחזור ולהתעסק במה שאנחנו הכי אוהבים - מוזיקה.

טרק: Fur Coat - UTurn Crosstown Rebels 

הצמד מוונצואלה סרג'יו מונוז וישראל סנשיין, שהיה אחראי ללהיט הרחבות ולאחד הטרקים היפים והאהובים ב-2013 (You and I), חוזר עם טרק מנצח והבטחה ל-EP שיצא ב-25 באוגוסט. Fur Coat חוזרים אל ביתם האהוב בלייבל Crosstown Rebels, שם, בניצוחו של דמיאן לזרוס, יצא הממתק ההיפנוטי הזה, שאין ספק שיהפוך גם הוא לכוכב המסיבה, כשינוגן בשעות האלו שבין לילה ליום.

U Turn הוא יצירה עמוקה ורצינית יותר, מלאה בצפצופים היפנוטיים ומתח דרמטי, בשילוב ביטים של טכנו, אווירה על גבול הפסיכודלית וללא שום זכר לקול אנושי, רק צלילי המכונות והסינתיסייזרים שיגמרו לנו לשקוע עמוק עמוק אל תוך המוזיקה, ולרקוד כאילו אף אחד לא רואה.

אלבום: Alex Niggemann - Earth Symphony Last night on Earth

ה-EP החדש של Alex Niggemann, אולי אחד הדיג'יים העסוקים והמוכשרים ביותר שפועלים כרגע, יוצא השבוע בלייבל הנחשב של סשה והוא בהחלט אחד הדברים הטובים והמרעננים שקרו הקיץ, עד רגע כתיבת שורות אלו, לפחות.

את הרקע המוזיקלי של אלכס, שכולל לימודי פסנתר קלאסי, לימודי הנדסת קול והמון שעות האזנה למוזיקת דיפ האוס וטכנו, אפשר לשמוע היטב בסנונית הראשונה שיצאה, בעלת השם הזהה והמחייב. ואכן, הוא בהחלט נשמע כמו יצירה אפית, סיפור המסופר על ידי יוצר שלוקח את המאזין למקומות חדשים ולגבהים רציניים, אך מצליח בעת ובעונה אחת לשמור על קו בועט ועדכני,

את אלבום הבכורה שלו "Paranoid Funk" הוא שחרר בלייבל Poker Flat בשהת 2012 ומאז הוא לא מפסיק לנגן בעולם ולהציא טרקים וריליסים חדשים וסוחפים, כשהתחושה היא שזהו בהחלט אחד הטובים שלו.

מסיבות השבוע:

חמישי: AME בבלוק

עם שוך הסערה, חזורים אלינו אורחים רבים מחו"ל ובתקווה רחבות המועדונים, כמו גם מצב הרוח והשמחה שלנו, יחזרו ויתמלאו כבר בסוף השבוע הקרוב. המסיבה לה ציפינו תהיה, כמובן, בבלוק, שם ינגן קריסטיאן באייר - חלק מהצמד הברלינאי החם ביותר בשנים האחרונות Ame. אל הלבוק היה אמור להגיע הצמד בהרכב מלא, אך לצערינו, ולשמחתו של פרנק ווידמן (החצי השני), אשתו עומדת ללדת והוא יישאר איתה לרגע מרגש זה. אנחנו נישאר עם די-ג'יי סט ארוך במיוחד של כריסטיאן,  אחד המייסדים, והרוח החיה של הלייבל האהוב עלינו - Innervisions,

בעוד קריסטיאן מפליא בנו את קסמיו, על רחבת הסקוואט ישתלט הצמד שאין עוד צורך להציג - רד אקסס, שינגנו במשך כל הערב ועשד לשעות הקטנות של הבוקר.

עוד ינגנו: עמיחי מטיאס ועדי שבת (שכותבת במדור זה).

הבוילר רום של AME

Duplex ברחוב הש"ך 10 בפלורנטין

מהדורה נוספת של מסיבת הגג, עם שני חללים וליינאפ ישראלי: בקומת הגג העליונה ינגנו ארל, אמיר אגוזי ואוריה קלפטר בסט בק טו בק ותמי ביברינג ובקומת הבינייים ינגנו טכנו לא מתפשר, סטס זוטוב וג'יי לוצ'ק.

בק טו בק של אוריה ואמיר:

Uriah Klapter & Amir Egozy - B2B Session - On The Roof - 17/07/14 by Duplex on Mixcloud

מיקס קלאוד של סטס וג'יי:

Stas Zotov & Jay Lucheck - Warming up set for Angel Molina! The Sprut at Gagarin 30.8.13by Stas Zotov on Mixcloud

Wild Bunch בברקפסט

גם בברקפסט תיערך מסיבה על טהרת הכוחות הישראליים עם סטים של Chambul, Asael Weiss, Omer & Shaked וErez NYC

Asael:

Asael Weiss - Winter rose podcast (Wild bunch music) by Asael Weiss on Mixcloud

שישי:

Matt Walsh - Clouded Vision בבוטלג

מאט וולש הוא אחד השמות המסקרנים והמעניינים, המגיע אלינו היישר מלונדון ומידיו של טיגה, שטיפח אותו בשנים האחרונות ועזר להייפ סביבו לצמוח. אחרי רזידנסי בT-Bar, תקלוטים ברחבי העולם, ליין מסיבות מיתולוגי (Bugged Out), שם במה מסתורי (Clouded Vision- יחד עם סטפן קוק), רימיקס היסטרי לדניאל אייברי ובקשות לרמיקסים ממיס קיטן, מובי, טיגה ועוד, הוא מגיע אלינו לבוטלג, לערב שבוודאי יזכר לדורות עם הפיכתו של וולש לסופרסטאר אמיתי, סביר להניח כבר ב2015.

Matt Walsh - Draco:

Boiler Room:

בבר האהוב של הבוטלג יתארחו  פרחחי  Sunrise Kingdom שהרימו את המדבר בפסטיבל הברנינג מן המקומי שהתרחש כאן באביב האחרון Midburn:

עופר הולצמן, עדי שבת וניר פייביש, שיקחו אתכם למסע מוזיקלי מרגש ומשמח במיוחד :)

עופר:

עדי:

ניר:

 

 

תגובות