מגזין

סולן theAngelcy עם פסקול לרגל המצב

בכל סופ"ש דמויות ציבוריות מציגות את רשימת השירים הפרטית שלהן. הפעם על עמדת התקלוט המוזיקאי רותם בר-אור. האזינו

מאת קול הקמפוס. 25-07-2014

תגיות: theAngelcy, מיקסטיוב, פסקול לסופ"ש, רותם בר-אור

 

מדי שבוע אנו מביאים את "המיקס-טיוב" - פסקול לסוף השבוע של אמנים, אנשי רוח ודמויות ציבוריות, אשר מציגים רשימת שירים פרטית. השבוע על העמדה, היוצר המוכשר, רותם בר-אור.

המוזיקאי התל אביבי בן ה-35 הוא סולן להקת theAngelcy. את הלהקה ייסד לפני כשלוש שנים, לאחר תקופת נדודים ארוכה בחו"ל, שם חי לפרקים כהומלס כשהוא חי ומופיע ברחובות העיר, מתפרנס מנגינה לעוברי אורח ומתקלח בנהר.

לפני כחודשיים שחררו theAngelcy את אלבום הבכורה המדובר שלהם Exit Inside, ולאחרונה חזרה הלהקה מסיבוב הופעות של חודש באירופה, ומופיעה ברחבי הארץ.

"בדרך כלל אני אוהב דברים ישנים, עקומים, אנושיים, ממקומות רחוקים, אם כי לפעמים אני מוצא מישהו עכשווי שיש בו את הניצוץ הזה שתופס אותי. אני אוהב שאין גבול ברור בין שמחה לעצב. אני מוצא שירים בשיטוטים וחפירות ארכיאולוגיות ברשת ודרך חברים שמגלים לי דברים מהחפירות שלהם, ולא מעט פעמים גם בסרטים. חלק מהשירים בחרתי רק כי הם יפים וחלק מהשירים נכונים לעכשיו, שזו שעה לא קלה עם מעט מאוד אור. יש כאב וצריך לכאוב אותו, יש חושך וצריך לראות אותו בעיניים פקוחות. אני מחפש תשובות (או שאלות טובות יותר) בכל מקום שיש בו, אולי, קצה חוט".

אם תרצו, צוכלו לראות את theAngelcy מחר (שבת) ב"סינקופה" בחיפה, ביון חמישי בבארבי בתל אביב ובשבת הבאה ב"צוללת הצהובה" בירושלים.

שבת שלום

 

 

תגובות