מגזין

היפ הופ, סול וג'אז: פסקול השבת של מיכאל כהן

בכל סוף שבוע דמויות ציבוריות מגוונות מציגות את רשימת השירים הפרטית שלהן. הפעם על עמדת התקלוט הראפר, המפיק והדי-ג'יי. האזינו

מאת קול הקמפוס. 27-06-2014

תגיות: מיכאל כהן, CohenBeats, מיקסטיוב, פסקול לסופ"ש

 

מיכאל כהןמיכאל כהן

 

מדי שבוע אנו מביאים את "המיקס-טיוב" - פסקול לסוף השבוע של אמנים, אנשי רוח ודמויות ציבוריות, אשר מציגים רשימת שירים פרטית. השבוע על עמדת התקלוט: הראפר והמפיק מיכאל כהן.

כהן, שעובד היום בלוס אנג'לס תחת השם Cohenbeats, התחיל לעשות מוזיקה לפני כמעט עשור כחלק מהרכב ההיפ הופ כהן@מושון. מי שמכיר אותו כראפר יופתע לגלות שהוא גם מפיק ומי שמכיר אותו כמפיק יופתע לגלות שהוא גם די-ג'יי.

בימים אלו הוא מוציא את אלבום הסולו ראשון שלו שנקרא "כהן - ראפ". על רוב ההפקות אחראי כהן בעצמו, ובנוסף אליו גם המפיקים המעולים מבריינפידר Samiyam ו-Jeremiah Jae שתרמו את חלקם ויצרו את אחד מאלבומי ההיפ הופ הטובים שיצאו לאחרונה בארץ. כהן ישיק את האלבום החדש בהופעה במועדון "התדר" בתל אביב ב-8 ביולי.

"בגלל שזה פסקול לסוף השבוע, החלטתי ללכת על פלייליסט של מוזיקה שאני אוהב להירגע איתה, שזה פחות או יותר המוזיקה שאני הכי אוהב בכלל. היפ הופ, סול, ג׳אז ומה שביניהם, עם ייצוג חזק ללוס אנג׳לס, העיר האהובה עליי (אחרי תל אביב כמובן)".

האזנה טובה ושבת שלום

תגובות