מגזין

PreSet - לילה לבן בתל אביב

בנות פריסט מסכמות את כל מה שאתם צריכים לדעת לקראת אירועי סוף השבוע

מאת תמי ביברינג, עדי שבת. 26-06-2014

תגיות: אלקטרוניקה, מגזין, לילה לבן, פריסט

PreSet - מגזין האלקטרוניקה של קול הקמפוס, מציג מדי שבוע את כל אשר קרה וקורה בתרבות המוזיקלית המשפיעה ביותר בדורנו. מהאוס וטכנו עד אלקטרוניקת שוליים, ממסיבות סוערות עד פסטיבלי אומנות.

מדי שבוע, לקראת שידור התכנית, יעלה ויבוא המדור הנלווה שלפניכם כאן.

כותבים, עורכים ומשדרים: תמי ביברינג, עדי שבת, יותם אבני והוד אהרוני.

ושוב זה קורה- לילה לבן בעיר הלבנה של תל אביב. הפרוייקט, שמזמן כבר הפך לנושא לבדיחות (אצל תל אביביים עילאיים ומתנשאים), מביא כל שנה לעיר עשרות מסיבות, הופעות, הרצאות ופעילויות, וכמובן המון מבקרים מכל רחבי הארץ. אז למרות הביקורת ולמרות המסחריות, בכל זאת מצאנו מספר אפשרויות שיעזרו לכם להעביר את הסופ"ש הזה, ואפילו ליהנות.


בבלוק מתכננים עבורכם ערב בומבסטי עם שלושה מהשמות המוכרים והסוחפים ביותר בסצינה:

רומן פלוגל, שכבר התארח בעבר בארץ וסיפק סטים ארוכים ואינטנסיביים בהחלט, עם קריירה של למעלה מ-20 שנה כמפיק ודיגי מוערך ומבוקש, שהצליח להטביע את חותמו בתעשייה ולשחרר קטעים מעולים בז'אנרים שונים\ מגיע שנייה לפני שהוא שמשחרר את אלבומו השלישי.

 

רובאג וורום הפרפקציוניסט, בעל אלפי הרמיקסים הייחודיים רק לו ובעל הטעם המוזיקלי המשובח

 

 ולקינוח – דריק קרטר, שהוכרז כבר בעבר על ידי מגזין מיקסמאג כדיג'יי הטוב בעולם, חוזר לבלוק והפעם לרחבת הסקוואט, שם ינגן ללא הפרעה עד השעות הקטנות של הלילה.

בנוסף לאורחים המכובדים מחו"ל ינגנו בבלוק גם טל כהן, יוגו, טי וי אאוט, אסף שמואל, ארי פינס ויובב ארזי.

 

בדלי,

נשות הקראק (נרקיס טפלר ולואיז גרין) מארחות את בנות פריסט (עדי שבת ותמי ביברינג) לחגיגות האוס, טכנו וקראק עליזות במיוחד,

 והנה מה שהן חושבות על הלילה הלבן:

 

בבוטלג הלכו על White Night, black soul ושם ינגנו פאנק סינטרה, גלן הולמס, אבי אלמן (שמפיק ומנגן מוזיקה אפריקאית קסומה ומסתורית) וגם יותם אבני (אותו גם תוכלו לשמוע, בין היתר, כל חמישי שני בפריסט בנים). הכניסה חינם לאורך כל הערב.

 

בשישי, אם עוד ישארו לכם כוחות, תוכלו לחזור אל הבוטלג לעוד ערב עם ליין אפ משוגע, בהפקה של אלפא טים, בגאז' פרוג'קט והבוטלג ועם הופעת אורח ראשונה של האומן הברזילאי Whebba.

 

ובברקפסט המשופץ (מי שעדיין לא ביקר- זה הזמן!) תתארח ביום שישי הדיג'יית הספרדיה איליה ביט, שלה ניסיון של 14 שנים, אוסף תקליטים מרשים ואישיות כובשת.


 

 

תגובות