מגזין

נינג'ות, צפרדעים ופסל פאלי: להקת ה"הייבס" מתארחת באולפן

ההרכב השוודי האנרגטי ה"הייבס" הגיע להתארח באולפן קול הקמפוס רגע לפני ההופעה שלהם הערב בפסטיבל "רוקנרולר". האזינו

מאת אמיר עטר. 17-06-2014

תגיות: רוקנרולר, הייבס, פיקסיס, שוודים

כיממה לפני הופעת הבכורה שלהם בישראל, במסגרת פסטיבל "רוקנרולר", שם הם יופיעו לצד אגדות רוק כמוה"פיקסיז" ו"סאונדגרדן", הגיעה להקת The Hives לראיון באולפן קול הקמפוס.

הלהקה השוודית, שפועלת כבר קרוב ל-20 שנה, פרצה לתודעת העולם בתחילת שנות האלפיים כחלק מגל הגאראז'-רוקנ'רול יחד עם להקות אחרות כגון ה"ווייט סטרייפס", ה-"Von Bondies" ו-"Black Rebel Motorcycle Club".

אלבום הפריצה שלהם, "Veni Vidi Vicious", כלל להיטים רבים ובזכות פעילות פסטיבלים קדחתנית הם הגיעו להופעות בכל קצוות העולם. ההופעות של הלהקה הן הוריקן של אנרגיה פרועה שלא נחה לרגע, הרבה בזכות סולן הלהקה פלה אלמקוויסט, שדואג לשעשע את הקהל גם בקטעי הקישור בין השירים.

במהלך התוכנית סיפרו חברי הלהקה על התרשמותם הראשונית מישראל, על הנינג'ות שעוזרות להם במהלך הופעותיהם (באמת) ועל פסטיבל הקיץ בשוודיה שבמהלכו אלפי שוודים מתחפשים לצפרדעים, שותים לשוכרה ורוקדים מסביב לפסל פאלי ענקי (שוב, באמת). כמו כן השמיעה הלהקה מוזיקה אותה היא בחרה מאלבומיהם וגם של אמנים אחרים שהם נהנים לשמוע כרגע. על הדרך הם הספיקו להעלות תמונה לחשבון האינסטגרם שלהם ולהנות מכמה בורקסים ורוגלעך.

>>>האזינו לאירוח של ה"הייבס" באולפן

 

תגובות