מגזין

אגדת ההיפ הופ בוגי בליינד באולפן

לקראת הופעותיו בשבועות, הגיע היוצר הניו יורקי לאולפן קול הקמפוס לשיחה על מוזיקה ותקליטים ולסט מקפיץ וצבעוני. האזינו

מאת הדר זילברשטיין. 02-06-2014

תגיות: היפ הופ, BOOGIE BLIND, בוגי בליינד

בוגי בליינד הוא די-ג׳יי היפ הופ אמיתי, מהסוג שצומח רק בניו יורק. הוא גדל בבית מלא מוזיקה, והתחיל לנגן ולתקלט בגיל צעיר מאוד. אחד מדודיו היה בין הדי-ג'ייז הראשונים בשכונה, ולאימו הייתה חיבה מיוחדת לתקליטי פאנק וסול. היה זה טבעי שיגדל לתוך אותה אהבה, שהפכה להיפ הופ עם שורשים.

עם השנים הכיר בוגי אנשים שחיו את סגנון החיים הזה; מסיבות, הרקדות ו"באטלים" של סקרצ'ינג עמוסי אנדרלין. ב-2005 הוא הצטרף לקבוצת הדי-ג'ייז הניו יורקית "the x-ecutioners" שנוסדה בסוף שנות ה-80. את ההשפעה וההשראה הגדולה ביותר חייב בוגי לדי ג'יי והמפיק רוק ריידה המנוח, שהיה למנטור של בוגי. התפוח לא נפל רחוק מהעץ, ומעבר לשליטה מוחלטת בפטיפונים, בוגי גם זכה עם השנים בתחרויות מסביב לעולם (די-אם-סיז אמריקה, ווסטקס וורלד צ׳מפס), והיום הוא גם הדי-ג׳יי והמפיק של פרואו מונצ׳, לורד פינס ושאר משפחת DATC.

לקראת שני התקלוטים שלו בחג השבועות בהרצליה ובתל אביב, בוגי בליינד הגיע לאולפן לשיחה על שורשי ההיפ הופ, על איך בחר בתקלוטים וטיולים ברחבי העולם כדרך חיים ועל התחייה מחדש של התקליטים ברחבי העולם. בין לבין סיפק טעימה במיני סט מקפיץ וצבעוני ממה שצפוי להתרחש בתקלוטיו השבוע.

 

>>>להאזנה לאירוח לחצו כאן

תגובות