מגזין

TheAngelcy - הרבה אהבה בעולם עצוב

אחרי הופעות רבות ואי-פי מוצלח, להקת TheAngelcy משיקה הערב את אלבום הבכורה שלהם בבארבי. רגע לפני הם הגיעו לאולפן. האזינו

מאת ליאור שיינברגר. 20-05-2014

תגיות: theAngelcy

להקת theAngelcy לא דומה לשום דבר אחר בסצינת המוזיקה הישראלית: הם יצור חי עם 6 זרועות, לב אחד ענק וחדוות עשייה מלהיבה, מדבקת ויוצאת דופן. שילוב המושלם בין נגני ההרכב לקולו המיוסר של רותם בר אור, מצליח לחדור גם מבעד ללב הקשה ביותר ולהמס את כל החומות.

אחרי שהופיעו רבות ברחבי הארץ, ואפילו בחו"ל, והוציאו את המיני-אלבום Beginners' Love (לחצו להאזנה), החליטו חברי ההרכב שהגיע הזמן לקחת את הדברים קדימה ולהוציא אלבום בכורה - EXIT INSIDE. המימון הגיע בחלקו מפרויקט מימון המונים שהקימו, אליו נרתמו 400 מעריצים שעזרו להוציא לפועל את המיזם. לדברי חברי ההרכב, לא היה להם פשוט להקליט את האלבום, אבל המחשבה על המעריצים שכבר רכשו את האלבום דחפה אותם ברגעים הקשים. וכך, על אש קטנה, התבשלו 13 שירי האלבום 

העולם של theAngelcy מלא בשירי אהבה גדולה לעולם עצוב. מגוון ההשפעות של חברי הלהקה, ממוזיקה קלאסית דרך פולקלור עממי ועד רוק פרוגרסיבי, נמצאות כולן באלבום המתאפיין בסגנון ייחודי ומופלא.

 

בתקופה הקרובה צפויים חברי ההרכב לטוס לחו"ל ולהופיע בפסטיבלים וערים אירופאיות שונות ביניהן: קראקוב, סנט פטרסבורג, פסטיבל 'מזל טוב' בצ'כוסלובקיה, פסטיבל פיוז'ן הנחשב בגרמניה ועוד. הם ישובו לישראל בסוף הקיץ וצפויים לצלם קליפים שילוו את שירי אלבום הבכורה.

 

היום (שלישי) ישיקו theAngelcy את אלבום הבכורה שלהם בבארבי בתל אביב, רגע לפני שזה קורה, הם הגיעו לאולפן קול הקמפוס לסשן חי. 

>>>להאזנה לאירוח לחצו כאן

תגובות