מגזין

המסיבה הכי גדולה באינטרנט

הבוילר רום, מיזם המסיבות והמוזיקה האלקטרונית, הצליח לבטל את גבולות המרחב של המועדונים. באחרונה הוא הגיע לישראל

מאת בן אליעד. 19-05-2014

תגיות: אלקטרוני, סט, בוילר רום, מועדונים

הבוילר רום הוא תופעה תרבותית יוצאת דופן בעולם המוזיקה האלקטרונית - פרויקט אינטרנטי שמצליח לבטל את גבולות המרחב, ולחבר מאזינים וקלאברים ברחבי העולם תחת קורת גג, באמצעות הרשת, למסיבות וחיי לילה שהופכים להיות זמינים יותר מאי פעם.

הקונספט פשוט אבל ייחודי: הפקת מסיבות קטנות אל מול קהל מצומצם של כ- 50-100 איש בלבד, המצולמות ומועברות בשידור חי לעמוד הרשמי של הפרויקט. הבוילר רום החל את שידוריו ב-2010 בהאנגר ישן בשכונת האקני שבלונדון, בחלל ששימש כחדר דודים משנות ה-30, (משם גם לקוח שם הפרויקט), מאז צבר הפרויקט תאוצה בהדרגה כאשר מספר הצפיות בערוץ היו-טיוב הרשמי שלהם עומד כיום על כ-6 מיליון בחודש, כשבהמשך נדדו המסיבות של הבוילר גם לערים נוספות כמו ברלין, ניו-יורק. לאורך השנים איישו את עמדת התקלוט מפיקים מהשורה הראשונה, כמו די ג'יי שאדו, ג'יימי XX, ניקולס ג'אר, מארק רונסון ואפילו סולן רדיוהד תום יורק בכבודו ובעצמו העניק סט במסגרת אחת המסיבות הנצפות ביותר של הבוילר רום.

 

בסוף חודש אפריל הגיעו אנשי פרויקט הבוילר רום גם למחוזות העיר תל אביב לשלושה ימים רצופים של מסיבות שבמועדון הבלוק, רוטשילד 12 ובלופט לילנבלום, במסגרתן קיבלו כמה מהקליברים הבולטים בסצנה המקומית את ההזדמנות לנגן ולתקלט אל מול מיליוני צופים ברחבי העולם. וכמיטב המסורת, הבוילר רום הקפיד גם הפעם להעלות את הסטים המצולמים במלואם לארכיון המפואר בעמוד היו-טיוב הרשמי, עבור כל מי שפספס או רוצה לחוות בשנית.

 

תגובות