מגזין

להקה של איש אחד שהופכת לוויראלית

המוזיקאי ההולנדי פרנק וייק מנגן בעזרת ארבעת גפיו על כלים מסורתיים, מודרנים, צעצועים ועוד. עכשיו הוא משתף פעולה עם הבוילר רום

מאת בן אליעד. 14-05-2014

תגיות: בוילר רום, פרנק וייק, Binkbeats, Frank Wienk

 

המוזיקאי ההולנדי פרנק וייק, הידוע יותר תחת שם הבמה שלו Binkbeats, הוא אמן מולטי-אינסטרומנטליסט שניתן להגדירו תחת הכותרת "להקה של איש אחד". כזה שמסוגל לנגן בו זמנית במספר כלי נגינה באמצעות ארבעת גפיו, ועל ידי דיוק וסנכרון מושלמים מצליח לייצר חומת סאונד עמוקה יותר מזו של קבוצת נגנים. יתרה מכך, Binkbeats לוקח את סגנון ה-One Man Band לרמה אחרת לגמרי, שבה הוא לוקח דווקא קטעים נבחרים של האמנים האלקטרוניים המשפיעים ביותר עליו, ומגיש אותם בצורה חדשה ורעננה. הוא מנגן על כלי נגינה מסורתיים כמו הקאנון, לצד כלים מודרניים, צעצועים ואפילו כלי מטבח אשר מפיקים צלילים שאף לפטופ מתקדם לא יוכל לנפק.

בחודשים האחרונים עמל Binkbeats על הפרויקט הוויראלי שלו Beats Unraveled - שיתוף פעולה מיוחד של וייק יחד עם הבוילר רום, במסגרתו הוא מתועד בביצועים המיוחדים לגרסאות הכיסוי שלו בטייק אחד בלבד. לאחרונה פורסם הסרטון התשיעי מתוך הפרויקט, שבו הוא הגיש את הפרשנות המחודשת שלו ל - Windowlicker של אייפקס טווין, המצטרף לקאברים המרהיבים שבוצעו בין השאר לפליינג לוטוס, מאדליב, Caribou, וג'יי דילה.

 

תשעת פרקי הפרויקט Beats Unraveled:

 

 

תגובות