מגזין

פסקול לשבת של צייד המוזיקה הבריטי

מדי שבת דמויות ציבוריות מגוונות מציגות את רשימת השירים הפרטית שלהן. הפעם על העמדה דאג שיפטון - אספן התקליטים ובעל הלייבל Finders Keepers Records. האזינו

מאת קול הקמפוס. 18-04-2014

תגיות: דאג שיפטון, מיקסטיוב, פסקול לסופ"ש, Doug Shipton, Finders Keepers

 

בתור "דיגר" אמיתי של תקליטים, עבודתו בלייבל הבריטי מאפשרת לו להיות שותף בלא מעט מסעות של חיפושי תקליטים בארצות שונות ומשונות בעולם. שיפטון גם אחראי על כמה מההוצאות המחודשות המעניינות ביותר של הלייבל ביחד עם אנדי ווטל ודום תומאס.מדי שבוע אנו מביאים לכם את "המיקס-טיוב" - פסקול לסוף השבוע של אמנים, אנשי רוח ודמויות ציבוריות, אשר מציגים רשימת שירים פרטית. השבוע על עמדת התקלוט דאג שיפטון, אחד משלושת הבעלים של הלייבל "Finders Keppers״.

פיינדרז קיפרז (Finders Keepers Records) – הוא לייבל בריטי של הוצאות מחודשות הפועל כבר מעל ל-20 שנה ומציג נופים מוזיקלים ואמנים אלמוניים שמעולם לא הצליחו לפרסם את יצירותיהם. בקטלוג הלייבל ניתן למצוא מוזיקה שיצאה ב-60 השנים האחרונות ומגיעה מיותר מ-40 מדינות ברחבי העולם. פסיכדליה, פאנק, אוונגרד ופסקולי קאלט בריטים הם רק חלק מהמגוון העצום. מבין הריליסים שניתן למצוא בקטלוג של הלייבל – זלדה, גוגוש, סורנגו-סאנטי, ג'אן קלוד ואנייאר ועוד רבים וטובים.

שיפטון מגיע מלונדון כדי לחגוג איתנו את יום התקליט בסט שיניע את אזור אגן הירכיים עם צלילים פסיכדליים מרחבי העולם. הבחירות שלו שיפטון למיקסטיוב שלו מגוונות מאוד. בחירות ההולמות את אישיותו ה"דיגרית", המחפשת, שנעה על צירי מוזיקה מז'אנרים שונים ותקופות שונות. רשימה מענייינת שמאתגרת את המאזין הממוצע וחושפת שירים, אמנים וסגנונות לא מוכרים.

האזנה טובה

 

תגובות