מגזין

גלעד כהנא ותמיר מוסקט זה לא כוחות

לפני כשנה הציע כהנא למוסקט לעשות אלבום שכולו תופים ושירה. בשבוע שעבר השניים הגיעו עם הפרויקט החדש שלהם לאולפן. האזינו

מאת יוסי חלילי. 15-04-2014

תגיות: תמיר מוסקט, גלעד כהנא, לא כוחות

 

לפני קצת יותר משנה צלצל הטלפון של תמיר מוסקט. על הקו היה גלעד כהנא ששאל אותו אם מתחשק לו ליצור יחד אלבום שיתבסס כולו על תופים ושירה בלבד. מוסקט התלהב מהרעיון, ובאותו הרגע יצא לדרך פרויקט "לא כוחות" שיצא לאוויר העולם בסוף החודש שעבר ומערבב אלקטרוניקה, גרוב והרבה הומור יחד עם מלל שנוגע בנושאים הבוערים.

מוסקט וכהנא תרמו לא מעט מכישרונם לעיצוב פס הקול המקומי בעשרים השנים האחרונות. כהנא, סוג של משורר אורבני, פרץ לתודעה בסוף שנות התשעים כסולן ומייסד "ג'ירפות". במקביל לפעילות בלהקה, שממשיכה להופיע ולנפק אלבומים חדשים, שחרר גם מספר אלבומי סולו, כתב ספר וטורי עיתונות וחומרים ושירים לאמנים שונים. מוסקט, שזכה השנה בפרס אקו"ם על עבודתו כמעבד מוזיקלי, נחשב לאחד המפיקים המבוקשים והעסוקים בשנים האחרונות. לאחר קריירה מוזיקלית בניו יורק והקמת ה"בלקן ביט בוקס", חזר לארץ ויחד עם פעילות ההרכב המצליח בארץ ובחו"ל, כתב מוזיקה לפרויקטים שונים וכן הפיק לא מעט אלבומים שזכו להצלחה לאמנים כמו "הבילויים", אפרת גוש, אסף אבידן, חווה אלברשטיין ושלובי שבן.

 

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב האלבומים החדשים לפייסבוק שלכם

בשבוע שעבר הגיעו השניים לתוכנית "גרוב כבוש" בקול הקמפוס לדבר על הפרויקט החדש, תהליך היצירה שלו וההפצה הייחודית שכללה וידאו-קליפים מוצלחים, ושיווק ויראלי במדיה החברתית. זו לפחות היתה הכוונה הראשונית, הנה מה שיצא מזה בסוף.

האזינו ל"לא כוחות" מתארחים באולפן 

 

 

תגובות