מגזין

אופנתי, אבל הרבה יותר מזה: הלפר משיק אלבום

נעם הלפר הגיע לביקור מולדת כדי להשיק את אי-פי הבכורה שלו - Air Drops, שזכה לשבחים ברחבי תבל. רגע לפני הוא קפץ לאולפן. האזינו

מאת ניר חסון. 12-04-2014

תגיות: Air Drops, HELFER

 

בתקופה בה צצים יוצרי מוזיקה אלקטרונית חדשים בכל רגע, וכשכל ילד עם לפטופ וסמפלר משחרר אלבום שהוא לא יותר מאופנתי, יש את אלו שעושים את זה נכון. נעם הלפר הוא מסוג האמנים שעושים את המוזיקה אופנתית ועדכנית ועם זאת מעניינת ומתוחכמת. מיני-אלבום הבכורה שלו, Air Drops, הוא דוגמה מצוינת. האי-פי שיצא באחרונה קיבל ביקורות מפרגנות בבלוגים ובתחנות רדיונחשבות בעולם.

יכול להיות שהמקוריות והייחודיות באלבום הן בזכות השורשים של הלפר, שהחל את דרכו במוזיקת רוק. על המוזיקה שלו החל לעבוד עוד כשהיה חבר בלהקת "קיצו". עם הזמן ההרכבים איתם עבד דעכו, והוא החל להופיע עם החומרים שלו. מהר מאוד מצא את עצמו מתגלגל מהופעה להופעה, עד שביוזמת הלייבל המקומי "אנובה" הפך את הפרוייקט הזה למשהו רציני יותר.

היום (שבת) הלפר ישיק את Air Drops במועדון הפסאז' לאחר שחזר מסיבוב הופעות באירופה ועתיד לחזור לשם להופיע במספר פסטיבלים. רגע לפני ההופעה הוא הגיע לאולפני קול הקמפוס, לנגן קטעים לייב, להשמיע דברים שהוא אוהב ולדבר קצת על מה שקורה איתו.

האזינו לנועם הלפר מתארח באולפן  

 

 

תגובות