מגזין

אלבום חדש לפיקסיז

23 שנה אחרי אלבום האולפן האחרון שלהם, הודיעה השבוע להקת הרוק האלטרנטיבית פיקסיז כי תשחרר ב-28 באפריל את Indie Cindy, אלבום האולפן החמישי, והראשון שלהם מאז שבו לפעילות ב-2004

מאת בן אליעד. 20-03-2014

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

23 שנה אחרי אלבום האולפן האחרון שלהם, הודיעה השבוע להקת הרוק האלטרנטיבית פיקסיז כי תשחרר ב-28 באפריל את Indie Cindy, אלבום האולפן החמישי, והראשון שלהם מאז שבו לפעילות ב-2004. האלבום הוקלט במהלך שנת 2012 בויילס בהפקתו של גיל נורטון, מי שהיה חתום גם על אלבומיהם הקודמים, ביניהן גם קלסיקות רוק כמו Surfer Rosa ו - Doolittle. "התחלנו לחשוב ברצינות על הקלטת חומרים חדשים לפני כארבע שנים" מספר המתופף דויד לוברינג, "פשוט לא יכולנו להמשיך ולהופיע בלי משהו חדש. בסופו של דבר הדיבורים הובילו לכתיבה ולהקלטות וכולנו מאושרים מהדרך שבה הדברים קרו".

טיזר לאלבום Indie Cindy -

 

 

Indie Cindy מגיע אחרי שנה עמוסה ורבת תהפוכות מצד הלהקה ומאזיניה האדוקה - ביוני האחרון נפרדו חברי ההרכב מבסיסטית ומייסדת הלהקה קים דיל, ומאז מאיישות את עמדת הבס מוזיקאיות מתחלפות (נכון לעכשיו מופיעה איתם פז לנצ'נטין, שניגנה בעבר ב - A Perfect Circle). סמוך לפרידה מדיל, החלה הלהקה לשחרר באטיות חומרים חדשים שנכתבו על ידי שלושת חברי הלהקה הנותרים (בלאק פרנסיס, ג'ואי סנטיאגו ולוברינג), בצורת אי פי'ז שיצאו לאורך החודשים האחרונים, כשבימים אלה ממש יוצא אי.פי נוסף ושלישי במספר. תריסר השירים שראו אור תחת אותם 3 מיני אלבומים, יאוגדו תחת אלבום האולפן החדש. במקביל לצאת הריליסים החדשים, הלהקה נמצאת בימים אלה בסיבוב הופעות עולמי, שעבור מעריציה המקומיים של הפיקסיז יגיע לשיאו בהופעה של הלהקה באצטדיון בלומפילד ב-17 ביוני במסגרת פסטיבל "רוקנרולר". הופעה שכאמור מפצה את על עוגמת הנפש שבאה מביטול הביקור הקודם בתל אביב ב-2009, בעקבות אירועי שיט המרמרה.

צפו בוידאו החדש ל - Snakes, מתוך האלבום החדש -

תגובות