מגזין

מנה גדושה של אוף מונטריאול לקראת הופעתם בישראל

הסולן קווין ברנס מספר על האלבום החדש ויוצא הדופן של הלהקה ונזכר בהופעה הקודמת בישראל. "ידענו שנחזור לכאן"

מאת אופיר בלום. 09-03-2014

תגיות: אופיר בלום, אוף מונטריאול, הארץ

 

בפעם הקודמת ש"אוף מונטריאול" הופיעו בישראל הם הציגו.מפגן מרהיב של רוקנרול, אלקטרוניקה ודמויות צבעוניות, והציבו רף גבוה במיוחד לקראת הופעתם מחר(שני). לדברי קווין ברנס, סולן הלהקה והכוח המוביל בה, החזרה לישראל לא נעשתה ללא סיבה. "ההופעה הקודמת הייתה אחד מרגעי השיא של הטור, נפגשנו עם כל כך הרבה אנשים נפלאים ותמיד ידענו שנחזור".

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב האלבומים החדשים לפייסבוק שלכם

 

 הלהקה חוזרת לארץ עם האלבום האחרון שלהם, “Lousy With Sylvianbriar", אלבום פחות רקיד עם סאונד ישן יותר מבקודמיו. ברנס מספר שהאלבום הוקלט כך שישמע הוציאו אותו בשנות השבעים. "הקלטנו את האלבום אנלוגית ורוב הדברים הוקלטו ביחד. עשינו את הכל תוך שבועיים וניגשנו לזה כאילו יצרו אותו בשנות השבעים, כי אלה היו האופציות באותם זמנים". לדבריו, הוא מאוד הושפע מהמוזיקה של בוב דילן וניל יאנג לפני שניגש לעשיית האלבום.

 

ברנס מספר כי ידע מראש שהוא רוצה לשנות מעט את הסגנון שאפיין את האלבומים האחרונים של הלהקה. חלק מהעניין היה לכתוב במקום שבו לא כתב בעבר - סן פרנסיסקו. "תמיד אהבתי את המקום ואת האנשים המגוונים והמוזרים שנמצאים שם. רציתי לבלות שם יותר זמן בגלל ההיסטוריה התרבותית עם דור הביט וההיפים".

 

עצם השינוי בסגנון לא אומר משהו על אופי ההופעות, כך שאם אתם פחות אוהדים של האלבום החדש (שמזכיר מאוד את האלבומים הראשונים שלהם) ויותר אוהדים של חומרים מתוך “False Preist “ ו-“Hissing Fauna”, Are You the Destroyer” בהופעה הקרובה תוכלו להינות מהחומרים המקפיצים יותר של ההרכב. "האלבום החדש לא שינה כל כך את אופי ההופעות, אנחנו מנגים שירים משבעת האלבומים האחרונים, קצת סינת' פופ ודברים יותר פ'אנקיים, מצד שני יהיו גם קטעים שקטים יותר, זה דינמי".

האזינו לספיישל ולראיון שערך אופיר בלום לכבוד ההופעה הקרובה

האזינו לספיישל ששודר לקראת ההופעה הקודמת של אוף מונטריאול

תגובות