מגזין

אינפקציה וניל יאנג: פסקול השבת של קוב

מדי שבוע דמויות ציבוריות מגוונות מציגות את רשימת השירים הפרטית שלהן. השבוע על עמדת התקלוט המוזיקאי יעקב לשצ'ינסקי. האזינו

מאת קול הקמפוס. 07-03-2014

תגיות: קוב, מיקסטיוב, פסקול לסופ"ש

 

פסקול לסופפסקול לסופ"ש של קוב

 

מדי שבוע אנו מביאים לכם את "המיקס-טיוב" - פסקול לסוף השבוע של אמנים, אנשי רוח ודמויות ציבוריות, אשר מציגים רשימת שירים פרטית. השבוע על עמדת התקלוט המוזיקאי יעקב לשצ'ינסקי הידוע כ-"קוב".

קוב הוא יוצר מסקרן ומגוון שפועל פה כבר כמעט עשור. עכשיו הוא מוציא אלבום חדש בשם "תוגת המפסידים" שאותו כתב והלחין, אחת מסגולותיו של קוב היא יכולתו להגיש תכנים מורכבים בצורה מהנה וקליטה. את היכולת הזו הוא הפגין היטב באלבומו מ-2010 "הונאת האמרגן" בו שילב בין טקסטים נוקבים שנעטפו בצליל אלקטרוני משובח ויוצא דופן. "תוגת המפסידים" ממשיך את הקו הזה מכיוון שונה עם הפקה עכשווית בסגנון רוק-פולק והשפעות סיקסטיז. האלבום החדש (שנמצא פה) יושק הערב (שישי) באוזןבר בתל אביב.

ועכשיו, לפסקול השבת ולדברי היוצר. "מדובר ברשימה די פולקית. חוץ מהבלחות יותר מעוררות ואף הפסקת רטרו אייטיז קטנה. אני מוצא את עצמי יותר ויותר נמשך היום למוזיקה פשוטה יפה אמיתית ומרגשת. לבולשיט והסחות פשוט נגמר לי הכח. אלו השירים שמלווים חלק מהפסקול שלי בתקופה האחרונה".

האזנה טובה

 

תגובות