מגזין

אנחנו העולם, גרסת האינדי

פרויקט צדקה מוזיקלי משלב בין אמנים כמו ג'רוויס קוקר ו-Deerhoof למקהלת ילדים בבית מחסה הודי. האזינו לשני האלבומים

מאת בן אליעד. 01-02-2014

תגיות: four tet, Son Lux, גרסת האינדי, Deerhof

 

 

אחרי שבע שנות עבודה, הקלטות שנערכו בשלוש מדינות שונות ושיתוף פעולה של עשרות מוזיקאים ברחבי הגלובוס, בימים אלה משיק קולקטיב האמנות הסקוטי Transgressive North את Everything is New - פרויקט הכולל שני אלבומים וסרט קצר סביב שירת מקהלה. בין השאר משתתפים בפרויקט ג'ארוויס קוקר, Deerhof, Four Tet וסאן לוקס (שיופיע מחר במועדון הבארבי בתל אביב).

זהו פרויקט צדקה בשיתוף בית מחסה הודי המספק קורת גג, מזון וחינוך לילדים. בשני האלבומים מככבת בווריאציות שונות מקהלת הילדים של בית המחסה. האלבום הראשון, Sun Choir, הוא אלבום אולפן של להקת הארט-פופ מאדינבורו Marram, אותו הקליטה בהודו עם ילדי המקהלה בהשתתפות מספר אמנים אורחים כמו סולן Pulp ג'ארוויס קוקר ואואן פאלט.

האלבום השני, Boats, הוא אלבום קונספט בהשתתפות 29 אמנים והרכבים בולטים מרחבי העולם, שסימפלו הקלטות של ילדי המקהלה מהאלבום הראשון ויצרו קטעים חדשים ומקוריים משלהם. בין האמנים וההרכבים שלקחו חלק בפרויקט - Deerhof, Four Tet, דן דיקון וסאן לוקס.

<

שני האלבומים מוצעים כעת להאזנה מלאה וחופשית בעמוד הבנדקמפ של הפרויקט, בו ניתן גם לרכוש את האלבומים. 70% מההכנסות יועברו לעמותת הצדקה Scottish Love in Action, הפועלת גם היא לסיוע עבור ילדים נזקקים בדרום מזרח הודו.

צפו בסרט הקצר של Transgressive North על הפרויקט:

 

The EVERYTHING IS NEW PROJECT Documentary from Transgressive North on Vimeo.

 

תגובות