מגזין

מיקסטיוב לשבת של מפיק הביטים הברזילאי דרים קואלה

מדי שבוע דמויות ציבוריות מציגות את רשימת השירים הפרטית שלהן. הפעם על עמדת התקלוט יוצר הביטים הצעיר. האזינו

מאת קול הקמפוס. 03-01-2014

תגיות: אלקטרוניקה, ביטים, מיקסטיוב, Dream Koala, דרים קואלה, פסקול לסופ"ש

 

דרים קואלהדרים קואלה

 

מדי שבוע דמויות ציבוריות מגוונות מציגות בפנינו את רשימת השירים הפרטית שלהן. השבוע על עמדת התקלוט המוזיקאי הברזילאי יינדי פריירה, הפועל תחת השם Dream Koala. פריירה, ברזילאי שגדל בפריז, הוא יוצר ביטים מחונן שהמוזיקה שלו מתאפיינת באווירה חלומית וחללית.

לכבוד הגעתו לישראל, הוא ערך עבורנו פסקול לשבת בו ניתן למצוא קטעים רבים שהשפיעו על היצירה שלו, לדוגמה: צלילים אינסטרומנטלים של Clams Casino או Andy Stott, והשפעות חלומיות וחלליות כמו Requiem For The Static King Part One של A Winged Victory For The Sullen או לחלופין, Black Refraction של Tim Hicker.

כמו כן, בסט שכאן למטה אפשר למצוא יצירות מעולמות רחבים יותר כמו Furisodation של כוכבת הפופ היפנית Kyary Pamyu Pamyu או Sweet Spider של .Indigo La Endindigo la End. כך או כך, פריירה מגיש רשימה מעניינת של שירים מז'נרים שונים, אשר מהווים הצצה אל עולם התוכן שלו.

פריירה מגיע להופעה אחת בישראל במועדון הפסאז׳ בתל אביב. מחר ב-18:00 (שבת) אודי ניב וחולית בלאו יארחו אותו באולפן "קול הקמפוס" כדי לשמוע קצת על הדרך שעבר, על סצנת הביטים והאלקטרוניקה האירופית ועל ההשפעות המוזיקליות שלו.

 

תגובות