מגזין

מיטב המוזיקה העצמאית של 2013 במיקסטייפ אחד מיוחד

אמנים ולייבלים מרחבי תבל שלחו את מבחר התוצרת שלהם. אנשי המדור אודיוקמפ הפכו אותה למיקסטייפ גדוש בכל טוב. האזינו

מאת קול הקמפוס. 29-12-2013

תגיות: מיקסטייפ, סיכום שנה, בנדקאמפ, אודיו קאמפ

מאת: צוות אודיו קאמפ

לכבוד השנה האזרחית החדשה רצינו לעצור רגע ולסכם את המיטב של 2013 - ואיזו דרך טובה יותר מאשר לאסוף את קטעי המוזיקה הכי טובים ששמענו ולארוז את הכל יפה בצורת מיקסטייפ מגוון על טהרת אלבומים עצמאיים ומשובחים שמצאנו בבנדקמפ?

מתוך פליקר:  Photo Giddyמתוך פליקר: Photo Giddy

יש משהו קצת מוזר בעריכת מיקסטייפ של המיטב של 2013 כשלמעשה כל מה שפירסמנו באתר אודיוקמפ היה מבחינתנו המיטב (לפחות מתוך ההיצע של Bandcamp) - על כן הצורך לדלות ולטוות את המיטב מן המיטב היתה אמנם משימה לא פשוטה אבל כייפית להחריד: מתוך מאות אלבומים שפירסמנו במהלך השנה דלינו עשרות שירים וקטעי מוזיקה של אמנים והרכבים שבחלקם כבר מוכרים, חלקם ללא ספק יפרצו במהלך השנים הקרובות וחלק מההרכבים אף כבר הספיקו להתפרק - אבל כל אחד מהקטעים המרכיבים את האוסף הזה ראוי להאזנה - ממוזיקה אלקטרונית מינימליסטית עד לגרוב, מפוסט-רוק אפוף דיסטורשנים עד לפולק רך, מאוונגארד שמשחק באונות המוח עד לפופ שממתיק את האוזניים - כל הקטעים נבחרו בקפידה ונשלחו אלינו ע"י האמנים או הלייבלים שמייצגים אותם מכל רחבי העולם.

אנחנו רוצים להודות לכל האמנים שלקחו חלק במיקסטייפ הזה ועל השמחה בה הם תרמו את את המוזיקה שלהם - ואם באיזו דרך זכינו להכיר לכם אהבה מוזיקלית חדשה, אנא הביעו את הערכתכם ותמכו ביוצרים העצמאיים הללו, הם ראויים לכל שקל/דולר שתואילו להעניק להם בתמורה למוזיקה והרי זה בדיוק כל העיניין בבנדקמפ: להוריד את המחיצות והמתווכים בין היוצרים לקהל. (לנוחותכם, אם תכנסו לכל טרק נפרד במיקסטייפ - ימתין לכם שם קישור לעמוד הבנדקמפ של האמן).

מקווים מאוד שתהנו מהמיקסטייפ ובואו לבקר אותנו - צוות אודיוקמפ: מורפלקסיס, חן רוזן, ילד זין, סולאנס, Khalil ו-fadya2q.

רוצים לשמוע עוד אלבומים שעשו את השנה? כנסו לממשק האינטראקטיבי, האזינו ובחרו את האלבומים שלכם. התוצאות יפורסמו במשדר הסיכום שיתקיים ב-31.12 בהגשת בן אליעד, חן עטר, יונתן קוטנר ועמי פרידמן.

 

תגובות