מגזין

המיקסטיוב של גל אפלרויט

במהלך אוגוסט נגיש בכל סוף שבוע פסקולים מיוחדים לסיכום השנה במוזיקה העצמאית. השבוע על עמדת התקלוט המוזיקאי ושדרן רדיו 88FM

מאת קול הקמפוס. 09-08-2013

תגיות: מיקסטיוב, mixtube, גל אפלרויט, פסקול לסופ"ש

 

היום אנחנו מתחילים את חגיגות סיום השנה שלנו, לקראת המצעד השנתי לסיכום שנת תשע"ג במוזיקה הישראלית העצמאית. כחלק מהחגיגות, בסופי השבוע של חודש אוגוסט, נגיש לכם פסקולים מיוחדים שנערכו על ידי אנשי מוזיקה ותרבות, שהתבקשו לבחור את השירים ואת המוזיקה שעשתה להם את השנה העברית החולפת.

השבוע, על עמדת התקלוט: גל אפלרויט. אפלרויט הוא מגיש ועורך תכנית יומית בתחנת הרדיו 88FM. עד לפני שנה היה חבר בצוות האוזן השלישית, ובעברו ניגן בגיטרה באלבומים של אביתר בנאי ואייל גנור. אפלרויט כותב על מוזיקה ולומד על מוזיקה.

"תמיד קשה לי עם רשימות. מוזיקה היא עניין של טעם, כמובן, אבל גם של מצב רוח. הקטעים שבחרתי לקוחים מתוך אלבומים שאהבתי בשנה האחרונה, אך הקטעים הספציפיים שבחרתי נכונים בעיקר לתקופה האחרונה. באותה מידה הרשימה הזו עומדת גם כרשימת אלבומי השנה. יש בה אפילו אחד או שניים שיצאו בסוף השנה הקודמת, אך גם ליוו אותי השנה".

 

See more Logs by kolhacampus106fm on Minilogs.com

 

 

 

רוצים להאזין לאלבומי השנה ולבחור את האלבומים האהובים עליכם? היכנסו עכשיו לממשק ההצבעה החגיגי, ובחרו את האלבומים הישראליים שעשו לכם את שנת תשע"ג. התוצאות והזוכים ייחשפו במשדר הסיכום החגיגי של המצעד, שיתקיים ביום שני, ה-2 בספטמבר, אותו יגישו סער גמזו, ניר גורלי ובן שלו.

תגובות