מגזין

המיקסטיוב של גי "אפיקומן" דרייפוס

אפיקומן מוזיקלי לשבת של גרוב ישראלי ופסיכדליה טורקית: כמדי שבוע, אנשים עם טעם טוב בוחרים לנו מוזיקה לסוף השבוע. הפעם על עמדת התקלוט המפיק והדי. ג'יי גי "אפיקומן" דרייפוס . האזינו

מאת קול הקמפוס. 28-06-2013

תגיות: אפיקומן, אסתר רדא, גי דרייפוס, מיקסטיוב, פסקול לסופ"ש

 

מדי שבוע אנו מביאים לכם פסקול לסוף השבוע שהורכב על ידי אישיות עם טעם טוב במוזיקה. והפעם על עמדת התקלוט - המוזיקאי,  המפיק והאמרגן גי "אפיקומן" דרייפוס.

רבים מכירים את אפיקומן כתקליטן בין לאומי שמאז 1997 מסובב תקליטי ויניל בלבד בז'נרים שנעים מסול, פאנק, רגאיי, ועד היפ-הופ וברייקס. האהבה למוזיקה, שהחלה עוד בילדות בציריך, הובילה אותו בשנים האחרונות לעיסוק גם באחורי הקלעים של התעשייה, בין היתר בקידום והפקת הופעות מהארץ ומחו"ל, ניהול אומנים וגם הקמה של אתר מכירות כרטיסים ברשת - Mister ticket. בתקופה האחרונה גי משמש כמנהלה האישי של הזמרת והשחקנית אסתר רדא, איתה הוא נמצא בימים אלו בבריטניה בסיבוב הופעות, בין היתר בפסטיבל Glastonbury הנחשב.

 

"ההשראה שלי מגיעה מכל מיני מקומות בעולם ומכל מיני מצבים בחיים. כל הבחירות שלי הן של  אמנים או שירים שאני שומע וישר חודרים לי לנשמה. הטעם שלי הוא  אוניברסלי, אין גבול ואין מחסומים למוזיקה מבחינתי. כל פעם אני מגלה משהו חדש ממדינה חדשה. מקווה שתהנו"

 

See more Logs by kolhacampus106fm on Minilogs.com

 

תגובות