מגזין

המיקסטיוב של תומר יוסף

Die Antwoord ואריק איינשטיין: כמדי שבוע, אנשים עם טעם טוב בוחרים לנו מוזיקה לסוף השבוע. הפעם על עמדת התקלוט השחקן והמוזיקאי עם קופסת הביט. האזינו

מאת קול הקמפוס. 22-06-2013

תגיות: בלקן ביט בוקס, תומר יוסף, מיקסטיוב, פסקול לסופ"ש

 

מדי שבוע אנו מביאים לכם פסקול לסוף השבוע שהורכב על ידי אישיות עם טעם טוב במוזיקה. והפעם על עמדת התקלוט - המוזיקאי, השחקן והקומיקאי, תומר יוסף.

תומר יוסף מוכר כאחד מחברי הטריו הישראלי המפורסם, בלקן ביט בוקס, לצידם של תמיר מוסקט ואורי קפלן. אלבומם האחרון של הבלקנים, Give, יצא ב- 2012. פרט לפעילותו עם הבלקן, ב- 2009 הוציא יוסף את האלבום "טרמפולינה" עם בן הנלדר. אלבום הסולו השלישי והאחרון שלו "השחר 35" ראה אור ב- 2011 בהפקתו של תמיר מוסקט.

בימים אלה עובד יוסף על הפרויקט "החצר האחורית" שכולל ארבעה עשר שירים שכתב הפזמונאי יענקלה רוטבליט. בפרויקט לוקחים חלק גם המוזיקאים איתמר ציגלר וגדי רונן ("1:1" ו-"דבק"). השבוע הסתיים הקמפיין של "החצר האחורית" באתר מימון ההמונים, "הד-סטארט", בו הם הצליחו לגייס יותר מהסכום הנדרש למען השלמת הפרויקט.

 

"אני מגיש לכם את הבחירות שלי בסדר מקרי. קשת רחבה של המוזיקה שהשפיעה ומשפיעה עליי מכל מיני תקופות, בכל מיני שפות וסגנונות. הדבר המשותף לכל אלה הוא שזאת פשוט מוזיקה טובה, בין אם היא מכוונת לאגן, ללב או למוח, איך שהוא היא עושה לי טוב. מקווה שגם לכם".

 

See more Logs by kolhacampus106fm

תגובות