מגזין

שלי ורותם: האלטרנטיבה המוזיקלית יוצאת מבית הספר

בעוד רבים מבני גילן של שלי לוי ורותם פרימר עסוקים בצפייה בכוכב נולד, הרכב הפופ-רוק האלטרנטיבי שלהן הפך לאחד המדוברים בסצנה העצמאית

מאת רותם דויטשר. 09-09-2013

צמד הבנות שלי לוי ורותם פרימר (Shelly & Rotem) סיימו רק לאחרונה את בחינות הבגרות שלהן. השתיים למדו יחד במגמת מוזיקה בתיכון ברמת השרון וחיבתן המשותפת למוזיקה של Bon Iver קרבה בינהן. בחופש הגדול בין כיתה י' ל-יא' נפגשו השתיים במרתף ביתה של שלי כדי לנגן ולהקליט יחד גרסאות כיסוי ליוצרים שהן אוהבות וגם לשתף זו את זו בחומרים המקוריים שהן כותבות.

 

שלי ורותם לייב בנקודת חיבורשלי ורותם לייב בנקודת חיבור

 

רן דרום, המורה של השתיים במגמת המוזיקה, שהוזמן לצפות בצמד בהופעה במועדון הצוזאמן, הציע להשמיע את החומרים לאשתו, המפיקה תום דרום (שעבדה עם יוצרים כמו אסף אבידן, אפרת גוש, תומר יוסף, אסף אמדורסקי ואחרים). התוצאה היא מיני-אלבום שיצא לאחרונה, ובו שלושה שירים מקוריים בהפקתה של דרום.

ההישג הצנוע של הצמד הצעיר הוא לא דבר מובן מאליו. בטח לא בעידן בו מרבית בני גילן של הצמד מבלים את זמנם בצפייה בכוכב נולד במקרה הטוב, ובהשתתפות בו במקרה הרע.

האזינו למיני-אלבום של שלי & רותם

 

כשמאחוריהן הופעה ב"בארבי" שבתל אביב ובמועדונים נוספים, צמד הבנות הפך לאחד ההרכבים המדוברים והמסקרנים בסצנת המוזיקה העצמאית, למרות גילן הצעיר, על הבמה משדרות השתיים בגרות וניסיון ומפגינות דינמיקה שלא היתה מביישת הרכבים ותיקים ומנוסים בהרבה.

שלי ורותם הגיעו להתארח בתוכנית "נקודת חיבור", לנגן, ולספר על היצירה המשותפת.

 

>>> האזינו לתוכנית המלאה

תגובות