מגזין

הסינגל הראשון מהשת"פ של אלביס קוסטלו והרוטס

אגדת הרוק והרכב הגרוב יוציאו בחודש ספטמבר אלבום משותף. קחו להאזנה את Walk Us Uptown הסינגל הראשון שיוצא מתוך הפרויקט המסקרן

מאת בן אליעד. 24-07-2013

תגיות: רוטס, אלביס קוסטלו, Wish Up Ghost

בשנים האחרונות נוכחנו לשמוע על לא מעט שיתופי פעולה מוזיקליים שונים ומשונים – דיוויד ביירן וסיינט וינסנט, לו ריד ומטאליקה, הפליימינג ליפס וזמרת הפופ קאשה הן רק דוגמאות אחדות לחיבורים מפתיעים בין אמנים, שמגיעים לנקודת חיבור משני קצוות שונים של סוגה מוזיקלית. אבל כעת מגיע שיתוף הפעולה הגדול הבא שגורם לנו לתהות למה אף אחד לא חשב על זה קודם - מתחילת השנה בילו הרכב הניו-סול הרוטס באולפן הקלטות יחד עם אגדת הרוק'נרול אלביס קוסטלו, לפרויקט שהתחיל כסינגל בודד שהושק על ויניל ביום התקליט השנה, ונגמר בסופו של דבר באלבום אולפן מלא ומשותף, Wish Up Ghost שיראה אור ב-17 בספטמבר.

ממה שניאותו הצדדים לשתף על האלבום עד כה, סיפר קוסטלו כי מדובר באחד הפרויקטים הספונטניים ביותר שלו בקריירה, בעוד חבר הרוטס קווסטלאב חשף כי התוצאה הסופית הוא אלבום מהורהר המשלב בין מקצבים ושירי ערש צורמים, שהושפע גם מההתעניינות הגוברת של קוסטלו בכתבי המשורר עזרא פאונד.

אתם יכולים להתרשם כבר עכשיו מהשת"פ המסקרן הזה ב- Walk Us Uptown, טפח ראשון מתוך האלבום, ובו הטקסטים והמלודיה של קוסטלו פוגשים את הגרוב של הרוטס.

תגובות