מגזין

מה קורה כשמכניסים אמנות ויזואלית ומוזיקה לתוך הבלנדר?

ביום שני התקיים בפעם הראשונה האירוע "הבלנדר" ששילב בין אמני רחוב ומוזיקאים שיוצרים במקביל במרחב אחד. הנה טעימה קטנה

מאת קול הקמפוס. 23-05-2013

תגיות: בלנדר, קו 106, ריג'ויסר, רבל סאן

 

ביום שני האחרון התקיים במועדון :רוטשילד 12" אירוע האמנות "הבלנדר". האירוע משלב בין מוזיקה ואמנות חזותית כאשר אמני גרפיטי, אמני רחוב וציירים מהארץ והעולם יתכנסו באותו חלל עם מוזיקאים, מפיקים ודיג'ייז כדי ליצור ערב מיוחד של אמנות מעורבבת היטב.

על הצד המוזיקלי של האירוע, אחראים אנשי קו 106 – השלוחה האלקטרונית של קול הקמפוס. קו 106 הוא מסע אלקטרוני בו לוקחים חלק אורחים מגוונים מהארץ ומהעולם. הגרעין הקשה של הקו מורכב מאנשי התחנה : דן זוארץ, אסף אלמוג, עתר רוזנפלד, אודי ניב חולית בלאו ורודי קיסלר.הסטים של קו 106 מנוגנים במקומות רבים ברחבי הארץ ומשודרים בכל חמישי בלילה.

על הצד הוויזואלי של האירוע אחראית "הפופ-אפ גאלרי" - גלריה וחברת הפקות עצמאית שהוקמה על ידי אורי יריב (Free Art Friday – Tel-Aviv). ה"פופ-אפ גאלרי" היא מתמקדת באמנות רחוב חדשנית מרחבי העולם ומישראל ומתוך עיקרון, לגלריה אין מיקום קבוע. הרעיון מאחורי הפעילות של הגלריה הוא טשטוש הגבול בין הרחוב לגלריה, ויצירת חיבור בין אמנים וגלריות מרחבי העולם ובין הסצנה המקומית.

סאונד

בבלנדר הראשון יתקלטו רודי קיסלר (מגיש התכנית "פפנש"), דן זוארץ, אסף אלמוג (מגיש התכנית "ביטמינים") ונמרוד הרברטל (מגיש התכנית "המהפכה השקטה").  לצידם ינגן נעם "נעמיקו" הלפר, יוצר אלקטרוני, מפיק ומלחין למחול ולסרטים. הלפר הקים בגיל  19 את להקת "קיצו" שאלבום הבכורה שלה ראה אור בלייבל אנובה. המופע שלו שם דגש על תפאורה, וידיאו-ארט, סאונד ותאורה.

 

במרכז הערב יופיעו רבל סן (איי 7) - סולנה של להקת "קולולוש", וגואדאלופ (הידוע גם בכינויו "ריג'וייסר"), אחד ממייסדי הלייבל Raw Tapes.
לכבוד האירוע,הם משחררים סינגל ראשון מתוך המיני אלבום  שלהם אותו ניתן לשמוע ממש פה:

 

 

 

ויז'ואל

על היצירה במקום ינצח רוס פלזמה (Ros Plazma), אחד מהשמות החמים בסצנת הגרפיטי ואמנות הרחוב בישראל. רוס יוצר במגוון מדיות – גרפיטי, ציורי קיר, עבודות על קנבס, רישומים, הדפסים ועיצוב. פלזמה הוא חלק ממשפחת PlazmaLab איתם הוא עובד בתמיכה ובשיתוף פעולה צמוד במגוון פרויקטים. באירוע עצמו יעשה רוס גרפיטי בהשפעת המוזיקה שתנוגן במקום, ובנוסף תיערך מכירה מיוחדת של עבודות שלו במהדורה מוגבלת.

לפרטים נוספים ולליין אפ לחצו פה.

 

 

 

תגובות