מגזין

מה שבריאן אינו חושב על מוזיקה פופלרית

המוזקאי הוותיק, שהחל ברוקסי מיוזיק והפך לאחד היוצרים והמפיקים הגדולים בעולם, חוגג 65 עם תערוכה והרצאה על הקריירה הארוכה שלו. צפו

מאת בן אליעד. 12-05-2013

תגיות: תערוכה, רוקסי מיוזיק, בריאן אינו, 65, 77 מיליון, צירופים

 

בשבוע הבא יחגוג המוזיקאי והיוצר בריאן אינו 65 אביבים.  אינו, אחד המוזיקאים המשפיעים והמקוריים בעשורים האחרונים התפרסם לראשונה לפני ארבעה עשורים כחבר בלהקת הארט-רוק האגדית רוקסי מיוזיק. אינו הוא מחלוצי המוזיקה האלקטרונית ונחשב לאב הרוחני של האמביינט. זה שנים הוא נחשב לאחד המפיקים המבוקשים בעולם  מוזיקאי ומפיק שבמשך קריירה של כמעט ארבעים היה חבר בלהקת הארט-רוק רוקסי מיוזיק, הפיק כמות אדירה של אלבומים ובהם אלבומים של טוקינג הדס, יו 2 וקולדפליי.

למרות, ואולי בגלל, הביוגרפיה העשירה שלו, נראה שאינו הוא חוקר מוזיקה שסקרנותו לא יודעת שובע. בשבוע שעבר הציג אינו בניו יורק את - 77" מיליון ציורים" - תצוגה אודיו-ויזואלית המחברת אלמנטים חזותיים עם אלמנטים קוליים שמשתנים בזמן אמת. כמות הצירופים האפשריים ביצירה היא 77 מיליון. התערוכה מבוססת על תוכנה שיצר אינו בעלת אותו שם.

לכבוד פתיחת התערוכה, ולרגל יום הולדתו, הרצה אינו בפני האקדמיה למוזיקה של רד בול, שגם לקחה חלק בהפקת התערוכה. צפו במוזיקאי הוותיק מספר על פועלו רב השנים וחולק תובנות מעניינות על מוזיקה פופלרית.

 

תגובות