מגזין

עסקי הרוקנרול של סטיב בושמי

קשר משפחתי רופף הוביל לשיתוף פעולה עם להקת הרוק ומפייר וויקנד, לסדרה מוקומנטרית והופעה בשידור חי. הכול כאן בפנים

מאת בן אליעד. 30-04-2013

תגיות: הופעה חיה, שידור חי, טיב בושמי, ומפייר וויקנד

 

ב-28 באפריל, הופיעו ה"וומפייר וויקנד" בהופעה מיוחדת בניו יורק שצולמה ושודרה בשידור חי (לינק בהמשך) ברחבי העולם והאינטרנט. הבמאי של ההופעה, והאיש שישב בחדר הבקרה, הוא לא אחר מהשחקן והבמאי סטיב בושמי. ההופעה היא רק חלק משיתוף הפעולה בין בושמי ללהקה, וקדמה לה סדרה מוקומנטרית משעשעת שביים בושמי.
השחקן הוותיק, שהופיע בין השאר ב"ברטון פינק", "כלבי אשמורת", "ביג לובובסקי" וכעת מככב בסדרה "אימפריית הפשע", התקשר עם הוומפייר וויקנד בעקבות עבודת שורשים של הבסיסט כריס באיו. המחקר המשפחתי של באיו הוביל אותו לדודנו המרוחק מצד אימו, בושמי, ובסופו של דבר לכך שבושמי יביים את ההופעה הלילה באירוע הנעילה של פסטיבל הסרטים טרייבקה בניו יורק.
מעט אחרי שנפלו איש על שכמו של דודנו המרוחק, ורגע לפני ההופעה המדוברת, העלו הוומפייר ובושמי לרשת פרקים מתוך מיני-סדרה מוקומנטרית שתיעדה את הקשר המשונה שבין השחקן והלהקה לקראת ההופעה. הסדרה כוללת כמה קטעי רוקנרול בלתי נשכחים כמו צביעת ביצי פסחא עם סטיב בושמי, הומאז' משעשע ל"ביג לובובסקי" וגם הופעת אורח של זמרת הסינת'י-פופ Grimes.

 

See more Logs by kolhacampus106fm on Minilogs.com

 

ההופעה שודרה בעמוד היוטיוב של  Unstaged, פרויקט הופעות יוקרתי בו משתפים פעולה הרכבים מוזיקלים, במאים ויוצרים. בין השאר הופיעו במסגרת הפרויקט ג'ק וויט, ששיתף פעולה עם גארי אולדמן, וארקייד פייר שנתנו את המושכות לטרי גיליאם.

חברי ומפייר וויקנד מקדמים בימים אלה במרץ את אלבום האולפן השלישי שלהםModern Vampires of the City, שצפוי לצאת בחודש הבא, ומתוכו יצאו שני הסינגלים המצוינים Diane Youngו-Step.

 

 

תגובות