מגזין

Scratchcratchratchhatch

טור אורח: סט ישן-חדש של קיד קואלה. דיגיטל מי מתרגש ומפרגן

מאת כתבי חוץ. 10-04-2013

תגיות: דיגיטל מי, דיגיטל_מי, קיד קואלה, קלטת

 

הקלטת של קידהקלטת של קיד

מאת: דיגיטל_מי

קיד קואלה הוא אחד האמנים החשובים שפועלים כיום לדעתי. אם לחשוף גילוי נאות, אז אני מעריץ שרוף שזכה לחלוק איתו במה, וכשהיתה לי הזדמנות אז גמגמתי כלפיו משהו שהיה אמור להיות רצף מילים מביע הערכה. בתור אחד הגדולים שאי פעם מעך וחתך משפטים קדימה ואחורה במהירויות שונות אני די בטוח שהוא הבין.יש הרבה אנשים עם טכניקה מדהימה על פטיפונים, אבל גם לגדולים ביותר אין הומור וחזון כמו לקיד.

הוא משתף פעולה עם עולם המוזיקה המודרני בו האלבום הפך לפרומו לסיבוב הופעות, אבל בו בזמן משחרר יצירות מורכבות שמשלבות מוזיקה וקומיקס, ודואג לטפח את עמוד הבנדקמפ שלו, בו אפשר למצוא שלל סטים יצירתיים עם קונספט משתנה רובם להורדה חינם וכולם זמינים להאזנה חופשית. הסט האחרון שעלה לבנדקמפ שלו, Scratchcratchratchhatch, יצא בעבר על קלטת ונמכר בהופעות שלו.

גרסא מוקדמת שלו נוגנה במכונית שהסיעה את קולדקאט בסיבוב ההופעות שלהם בקנדה ב96, והשיגה לו חוזה בלייבל שלהם – נינג'ה טיון. 17 שנה מאוחר יותר, ואחרי רימסטר, הסט מוצע להורדה חינם או בתשלום. הוא עדיין נשמע רענן ועתיק בו זמנית, תמים, חצוף, מפתיע ומעל לכל מבוצע בוירטואוזיות מעוררת הערצה.

 

 

ואם בא לכם לצייר - הקליקו להשראה

 

 

 

 

תגובות