מגזין

אני רק שאלה - theAngelcy

רגע אחרי שכבשו שנית את אינדינגב, ורגע לפני שהם כובשים את הבארבי, רותם בר אור, סולן הלהקה מתפנה לענות על השאלון שלנו

מאת קול הקמפוס. 31-10-2012

תגיות: theAngelcy

 

בשנה שעברה הם היו ההפתעה הגדולה של אינדינגב. השנה הם כבר הפכו להיות אחת ההופעות המצופות והמדוברות של הפסטיבל. theAngelcy הוא אחד השמות החמים של האינדי הישראלי היום, בעיקר בזכות גישה תמימה ושובת לב, ו-ורסטיליות מוזיקלית מסקרנת וחדשנית. ההופעות שלהן הפכו לשם דבר, ולמרות שהם עדיין לא שחררו אלבום בכורה, הקהל כבר מכיר ושר את כל המילים בעל פה. עכשיו, ממש רגע לפני מה שנראה כמו פריצה לתודעה הרחבה יותר, רותם בר אור מתיישב לענות על השאלון שלנו.

 

בגלל זה התחלתי לעשות מוזיקה: הכבש הששה עשר, פטר והזאב, חייל הבדיל, מקהלה עליזה.

השיר הראשון שכתבתי: לדעתי זה היה שיר באנגלית (!) על השלום. הייתי בן עשר או אחת עשרה. זה היה רוקנרול קלאסי וחלבי. לא השתניתי הרבה בסך הכל.

כשעצוב לי אני: מתקשה לעשות משהו עם עצמי. האמת היא שאני כמעט תמיד קצת עצוב, לעתים קרובות אני אפילו לא יודע בדיוק למה.

כששמח לי אני: חושב שזה טיפשי לא להיות שמח.

כשאני נכנס לסרט: "לא בתל אביב" של נוני גפן. חכו ותיראו, עוד מעט הוא יוצא בארץ. כי נוני הראש שלו חופשי יחסית לכל מי שאני מכיר. לא מפחד להיות מפגר, קיטשי, לא הגיוני או ילדותי וככה הוא יוצא הכי חכם, רענן, מצחיק ומפתיע.

אם יש לי זמן לקרוא: ביוגרפיות זה מעולה, בתנאי שהן כתובות טוב. ובכלל ספרים שעושים לי הרגשה שאני לומד משהו – על החלל, הטבע או הנפש. זה נחמד לדעת דברים.

מי היית רוצה שיזמין אותך לאי בודד? למה?: אנה קארינה. בתנאי שהשנה היא 1965. היא האבטיפוס של קסם נשי בשבילי. היא בעצמה מין אי בודד.

איזה שאלה שכחנו לשאול אותך? והתשובה?: אתם יכולים לשאול אותי מה אני אוהב בלהקה שלי. אני אגיד לכם שהם (דב רוזן, מאיה לי רומן, ענר פקר, מעיין זמרי, אורי מרום וגלעד פיקר) האנשים הכי כנים, רגישים ואמיתיים. חסרי ביטחון באופן שובה לב. אנשים מלאים, 360 מעלות. הם משמחים אותי מאוד, יבורכו.

היום אני עובד על: ההופעה שלנו בבארבי במוצ"ש. עובדים עליה קשה וטוב. נוצר סביבנו גל חזק מאוד. זמן טוב מאוד לבוא לפגוש אותנו, יש חשמל באוויר.

במקום לסמס לי: עשו לנו לייק בפייסבוק וכנסו לשמוע אותנו בבנדקמפ

תגובות