מגזין

אני רק שאלה - Tree

הם כבר הספיקו לגבש לעצמם חותמת סאונד ברורה ולעבוד עם השמות הכי גדולים ברוק הישראלי. עכשיו הם מתקרבים לאלבום שני ועונים על השאלון שלנו

מאת קול הקמפוס. 02-09-2012

תגיות: Tree

 

הסיקסטיז כבר כאן. Treeהסיקסטיז כבר כאן. Tree

ארבעת חברי הילדות המרכיבים את Tree הספיקו בכמה שנים של עשייה להפוך לאחד ההרכבים המוערכים והאהובים ביותר בעולם הרוק האלטרנטיבי הישראלי. אלבומו הראשון של ההרכב נכתב ועובד ע”י ההרכב ועורר הדים בקרב חובבי הרוק והתקשורת כאחד, והוביל לשיתופי פעולה מיוחדים בין הלהקה לבין אמנים כגון ברי סחרוף, עמיר לב, גבע אלון, עוזי רמירז ועוד רבים וטובים. עם השראה מזפלין, פינק פלויד, ג’פרסון איירפליין ועוד רבים וטובים, ממשיכה הלהקה לאלבום שני. גם הוא, בדומה לאלבום הבכורה ולאי.פי שיצא לפניו  מציג רוקנרול סיקסטיזי מעולה בהפקה שכבר הפכה למזוהה כל כך עם ההרכב. רגע לפני השקת הסינגל החדש שלהם, Sunshine, הושבנו את החברים לענות על השאלון שלנו

» האזינו ל-Tree מתארחים ב"שעת השין"

בגללו/ בגללה/ בגלל זה התחלנו לעשות מוזיקה:

בנגו ונווה: כבר מגיל אפס היינו משוגעים על לד זפלין והנדריקס. בגללם התחלנו לנגן.

דור: בעיקר ועד היום מאוד אוהב את הפאז! (fuzz) כולנו התחלנו לנגן בגיל מאוד צעיר (הרבה לפני שהקמנו את TREE) לפני שניגנתי בס בכלל למדתי גיטרה 7 שנים, התחלתי לנגן ופשוט לא הייתי מוכן להפסיק.

השיר הראשון שכתבתנו:

בן: Slowly Burns. זה שיר שמזכיר לי תחושות של בחור אחרי צבא, אחרי תיכון, וכל התהיות שקשורות בזה, להתבגר. שיר שכולנו אוהבים ומנגנים אותו המון שנים בהמון ווריאציות, עם כל הביקורת העצמית.

דור: זה מצחיק אבל השיר הראשון שכתבתי היה על שנאת אדם לאחיו ולעולמו, אולי זה היה חלק מהתקופה הזו שהכל נראה מעוות. זה היה בגיל 16 וחצי נראה לי.

כשעצוב לנו אנחנו:

"אני הולך למדף התקליטים ומבקר את החברים שלי". כולנו משוגעים על תקליטים ועל מוזיקה בכלל, מכל גווניה, מכל זמן ומקום ברחבי העולם. קשה להסביר את השינוי במטען ה"כרומוזומים" כשאתה שומע מוזיקה, ואפשר להתפלסף על העניין שעות, אבל זה עוזר, לא משנה לאן המוזיקה לוקחת אותך.

כששמח לנו אנחנו:

כולם פה אחד: כשאנחנו יוצאים עם חופן תקליטים בידיים או לפחות תקליט אחד נדיר, ואז זה יוצא קצת יקר אבל לא נורא. כמו שצוין בשאלה הקודמת אנחנו פריקים של מוזיקה על כל גווניה! תקליטים זה פשוט כיף.

כשאנחנו נכנס לסרט:

כולנו חובבי קולנוע מאוד רציניים ואוהבים לצטט סרטי וולט דיסני מהילדות. כשעשינו את רשמית הסרטים לשאלה הזו, מילאנו קרוב לשלושה דפים, אי אפשר אף פעם לבחור בדיוק סרט אחד,זה כמו לבחור שיר או אלבום אחד. זה רק חלק קטן מהקומפלקס הנפלא של המדיה הצבעונית והאמוציונלית הזו. כל אחד בתורו בחר בכל זאת סרט שדיבר אליו -
דור: פחד ותיעוב בלאס ווגאס
נווה: דמבו
בן: נקודת סבריצסקי (בעיקר בגלל סצנת האהבה)
וורמוט: מדגסקר 2

אם יש לנו זמן לקרוא:

אחרי שוורמוט קרא את "אהבה בימי כולרה" של גבריאל גרסיאה מארקס הוא כבר לא היה אותו הדבר. ורמוט: "אחרי כל מה שאתה קורא אתה לא אותו דבר".
דור: כשאני ממש משתדל אני קורא שייקספיר, אבל מעדיף לצייר.
בן: על אנשים ועכברים. קריאת חובה!

מי הייתם רוצה שיזמין אתכם לאי בודד? למה?

נווה: עם טום הנקס, הוא כבר יידע מה לעשות. אחרי כל הסאגה שהוא עבר באי בפעם האחרונה, אני בטוח שאפשר לסמוך עליו.
דור: אם אני כבר הולך לאי בודד אז למה שיהיה שם עוד מישהו? תנו קצת שקט!

איזה שאלה שכחנו לשאול אתכם? והתשובה?

Sex?

Yes, please

היום אנחנו עובדים על:

עכשיו שחררנו סינגל חדש, שאותו נשיק בבארבי ביום שלישי הקרוב. בהופעה נשיק תקליטון 7 אינץ' (השלישי מסדרת Delights של אודיו מוטנאז') שהופק והוקלט על ידי אורי "מיקסמונסטר" וורטהיים.

במקום לסמס לנו:

בקרו באתר שלנו, תוכלו למצוא שם הכל!

תגובות