מגזין

אני רק שאלה - קיצו

רגע לפני הופעת ההשקה של אלבומם השני, A Swarm Of Details Into Your Umbilical Cord, התיישבו חברי הלהקה לענות על השאלון שלנו

מאת קול הקמפוס. 07-06-2012

תגיות: Kitzu

 

חוויה רב-חושית. קיצוחוויה רב-חושית. קיצו

קיצו, הרכב האלקטרו-פוסט-רוק (אולי נשחרר כבר מכל ההגדרות האלה? הם עושים מוזיקה טובה וזהו!), משיקים בשבת הקרובה את אלבומם השני- A Swarm Of Details Into Your Umbilical Cord. האלבום מגיע אחרי סיבוב הופעות קצר באירופה ולפני סיבוב נוסף שמתוכנן בימים אלו.

 

» האזינו לסשן של Kitzu בתכנית סתימה זמנית

עצרנו את חברי הלהקה באמצע החזרות למופע ההשקה, והושבנו את נעם הלפר וניר לייסט לענות על השאלון שלנו. הנה מה שהיה להם להגיד:

 

בגלל זה התחלתי לעשות מוזיקה: 
זה לא משהו שאפשר להצביע עליו. או משהו שיש לו איזה סיבה חיצונית. זה עניין של דחף. התכוונות אל משהו. דבר נעלם/נאלם. כולנו התחלנו לנגן כי זה פשוט קרא לנו. כל אחד בזמנו ובהתפתחות שלו.
השיר הראשון שכתבתי: 
כשהיינו בני 14 הייתה לנו להקת נונסנס בשם "סוציאליסטים באירופה". היה שם בעיקר רוק, סרקזם והלך רוח. שיר הנושא של הלהקה הכיל שורות כמו: "סוציאליסטים לא מעשנים נובלס ה מעשנים קאמל לייט" ו-"פשיסטים לא אוהבים את ישו כי הוא נצלב לפניהם". 
» האזינו לאלבום כולו: 
כשעצוב לי אני: 
ממלא שאלונים
כשמח לי אני: 
ממלא שאלונים 
כשאני נכנס לסרט: 
לא מזמן ראיתי סרט בשם מר. לונלי של הרמוני קורין. הסרט מספר על חבורת חקיינים של מפורסמים כמו מייקל ג'קסון, מרלין מונרו, צ'רלי צ'פלין ועוד. במקביל יש סיפור על כומר ונזירות שמתנדבים במרכז אמריקה ובמהלך טיסה מגלים שהנזירות יכולות לעוף :) יש צורך להוסיף?
אם יש לי זמן לקרוא: 
אז אני קורא פרק מ-"קיצור תולדות האנושות" של יובל נח הררי. ב-400 עמודים הררי מנסה להקיף פחות או יותר את האנושות מהכחדת הניאנדרתלים ועד פצצת האטום. שאפתני אבל גם מאיר עיניים. 
מי היית רוצה שיזמין אותך לאי בודד? למה?: 
יוהאן קרוייף. אבל שיביא כדור! 
היום אני עובד על: 
ביום שבת הקרוב אנחנו משיקים את האלבום החדש שלנו - A Swarm of Details into your Umbilical Cord. עבדנו הרבה על האירוע הזה. הולך להיות ערב אודיו-ויז'ואל בהשראת האלבום; עיבודים מיוחדים, אורחים, פרפורמנס מחול-ולופים ו-וידיאוארט של ג'ובוי, המעצב המעולה שעיצב לנו את האלבום.

» קיצו במופע השקה חגיגי - לכל הפרטים

מה שכחנו לשאול אתכם? 
למה החלטתם להדפיס את האלבום על גבי תקליט? 
זה סיפור ארוך. אבל בגדול כל הנושא של רכישת מוזיקה הפך להיות תחום של אספנים ומפרגנים, כי אפשר להשיג את המוזיקה בחינם. רצינו לייצר משהו נוסף לקהל שלנו. מי שקונה תקליט מקבל חוויה שלמה; החל מחוויית הרכישה עצמה, דרך איכות האזנה גבוהה יותר ועד ערך אומנותי של מוצר פיזי פשוט יפהפה. 
מומלץ בחום :)
במקום לסמס לנו:
פשוט כנסו לאתר שלנו, משם תוכלו להגיע לאן שתצטרכו. אם בא לכם על כרטיסים מוזלים להשקה ותקליט במחיר מבצע, תנו פה קליק 

תגובות