מגזין

קליפטומניה

תאיר קסלר, קליפטומנית כפייתית שגדלה על ברכי ה-MTV, מביאה לכם מדי שבוע את הקליפים הכי יפים, נוגעים, טיפשיים, מצחיקים ומוזרים שהמסך שלכם ידע. והשבוע התמודדות עם שדים (טזמנים בעיקר)

מאת תאיר קסלר. 09-02-2011

תגיות: קליפים, קליפטומניה, אמנדה פאלמר, kassidy, yuck

Amanda Palmer & The Young Punx - Map of Tasmania 

אמנדה פאלמר כתבה בבלוג שלה על השיר הזה – איזה קישקוש על כך שהיא היתה בטזמניה בסוף מסע הופעות ממש גדול והיא כבר ממש רצתה הביתה ואז החבר שלה התקשר אליה ואמר לה שאבא שלו נפטר אז היא רצתה לבטל את ההופעות ולחזור להיות איתו, הוא כמובן היה מתחשב ואמר לה שלא תעשה את זה ואז היא גילתה שזאת אהבה אמיתית. ואיך כל זה מתקשר לכך שכל הקליפ רואים בושים שונים ומשונים (ואני לא מדברת על המשפחה הנשאותית של ארה"ב) אז ככה- הצורה של האי טזמניה לפי דעתה של פאלמר הוא בצורת איבריה המוצנעים של האישה, והרעיון שהיא נמצאת עליו הצחיק אותה. אני חושבת שפשוט מישהי היתה רחוקה מהחבר שלה יותר מדי זמן וחרמנית אש, אבל שוב זאת דעתי. מה שמפריע לי בקליפ הוא שעבדו שעות על הבושים של הבנות אבל להעביר סכין בבית שחי זה כבר יותר מדי מאמץ כנראה, או שפשוט התרבות האירופאית גברה על ההיגיון. גירל פאוור? תשפטו בעצמכם.

 

Kassidy – I Don’t Know

אם כבר להיות בבית משוגעים אז עדיף להיות בבית משוגעים(ות) של דוגמניות, שיהיה אפשר לפחות לשטוף קצת את העיניים. הסטייל בקליפ הזה הוא מה ששובה אותי, האווירה שהיא מצד אחד מטרידה סטייל אברבנאל ומהצד השני הוט קוטור סטייל פריז, יפה ומפחיד ממש כמו דוגמנויות מסלול, הן מאוד יפות אבל בינינו אנחנו יודעים שבפנים יש בלגאן גדול.

 

Yuck – holding out

למעשה שני הקליפים שראיתם לפני הם הכנה לקליפ הזה, בראשון ראיתם בוש בשני ציצ ופה אתם מקבלים את שניהם באחד. מסתבר שההיפסטרים מסרבים למות הם חוזרים כל פעם מחדש רק בשינוי אדרת והפעם בגרסא הרועשת ויעני סרט אימה. יאק סומנו כאחת הלהקות המבטיחות של 2011 על ידי ה- BBC ואפילו יש בלהקה קשר ישראלי, דניאל בלומברג הסולן הלונדוני שבדיוק עזב את להקתו הקודמת Cajun Dance Party פגש לראשונה את ג'וני רוגוף המתופף האמריקאי בקיבוץ בארץ, ואחרי חודשים של התכתבויות הם החליטו ללכת על זה. ואני חשבתי שהמתנדבים בקיבוץ עושים דברים אחרים אבל אולי עלו פה על סטארט אפ חדש.

רוצים להיות חברים שלי?

 

תגובות