מגזין

קליפטומניה

תאיר קסלר, קליפטומנית כפייתית שגדלה על ברכי ה-MTV, מביאה לכם מדי שבוע את הקליפים הכי יפים, נוגעים, טיפשיים, מצחיקים ומוזרים שהמסך שלכם ידע. והשבוע גאווה ישראלית!

מאת תאיר קסלר. 02-02-2011

תגיות: קליפים, קליפטומניה, lorena b, אטליז, עינב ג'קסון כהן

 

יש התעוררות בארצנו הקטנה! אל תבינו לא נכון, אנשים עוד לא יוצאים לרחובות להפגין נגד עליית מחירי הדלק או מבררים מי באמת עומד בראש המדינה? ההתעוררות באה לביטוי בכך התחילו לצלם קליפים ואפילו ממש טובים. אני לא יודעת אם היה משלוח מיוחד של מצלמות וידיאו לארץ או שהחורף גורם לאנשים לעשות דברים שהם תמיד רצו לעשות אבל במקום זה הלכו לים. מה שחשוב הוא שיש לנו גאווה ישראלית!

עינב ג'קסון כהן - שיר הרס

עינב ואני ילידות חודש ינואר, כלומר לא מזמן חווינו את יומהולדתינו ה-X. אני יודעת שאני לא היחידה בעולם שיש לה כל שנה חששות מהיום הזה, כל כך הרבה מונח על הכף של היום הזה, אותו יום שבו לפני כמה וכמה שנים הגחתי לאוויר העולם ומאז אני רושמת פלוסים ומינוסים בטבלת הרווחים וההפסדים שלי. מה שמיוחד כמובן ביום הספציפי של היומהולדת שהוא שיקוף של החיים שלך. זה מתחלק לכמה רבדים: לפי מי שמאחל לך מזל טוב או לא מאחל לך מזל טוב, איפה את חוגגת את היומהולדת ועם מי, והכי חשוב מה השגת או הפסדת מהיומהולדת הקודם. אכן יום מלא יסורים, לא סתם אוכלים בוא המון ובמיוחד ממתקים. ואם כבר במתוק עסקינן קבלו קליפ מתוק (דאבל מינינג) מתוך האלבום הצפוי לצאת החודש "עף נופל ביער" של עינב. קליפ מלא עוגות, ממתקים, צבעי פסטל וכמובן הכאב שבחגיגת המומולדת. שימו לב במיוחד לסולו פסנתר ילדים המקסים של עינב. "כל הימים מסתכמים באושר".

 

 

Lorena B - Swallow My Gum

השבוע מרחתי על הציפורניים לק צהוב, התגובה של אמא שלי לא איחרה לבוא- "תאיר הפעם הגזמת". אפילו באיזה שהוא מקום התחלתי לחשוב שאולי הפעם באמת עברתי מקול לפרחול. ואז נתקלתי בקליפ החדש של Lorena B, שעל ציפורניה העדינות של סולנית הלהקה עדי אולמנסקי יש לק צהוב! אי רסט מיי קייס! ההרכב הרוק אלקטרוני צפוי להוציא את האלבום החדש בסוף אפריל. אני חייבת לציין שאם עוד לא ראיתם אותם בהופעה תעשו את זה כי הם פשוט רוצחים על הבמה.

 


Eatliz – Lose This Child 

הקליפ המושקע של אטליז מתוך אלבומם החדש "Teasing Nature" בוים על ידי יובל ומרב נתן וצולם בטכניקת הסטופ מאושן. אטליז ידועה אחת הלהקות הישראליות שהכי משקיעות בקליפים שלהם ואפילו הקליפ לשיר "Hey"  קיבל פרס אישי מהבמאי ספייק לי בתחום האנימציה.  הסינופסיס של הקליפ כל כך יפה שחבל לי להרוס תשפטו בעצמכם -  Sometimes a beach isn't just a beach. As the sun goes down over the ocean, the sand comes to life and takes on the forms of an entire mini eco-system of aquatic life. Sea turtles are born, eels emerge to pursue their prey and Mother Earth orchestrates it all. 

 

 

תגובות

  • אהבתי.

    כיף ומפתיע לראות קליפים ישראלים כל כך מושקעים וברמה גבוהה!

    חולית, 04-02-2011 14:54