מגזין

יש נשמה במלאבס

קרולינה והלהקה הביאו את בשורת הסול לאם המושבות, ונתקלו בקהל מנומנם שסירב לשתף פעולה

מאת רן יתים. 04-01-2011

תגיות: קרולינה, שחם אוחנה, עוזי רמירז, ברק קרם

 

קרולינה אברץ, עוזי פיינרמן, ברק קרם ושחם אוחנה הופיעו בראשון האחרון בג'מס ביר פקטורי, מסעדה/ בר הופעות בפתח תקווה, עם בירה ביתית. נכנסתי לג'מס באיחור של דקה או שתיים, קרולינה כבר על הבמה, אפרו, חיוך והרבה גוד וייבז. היא מצחקקת קצת עם הנגנים שלה, מספרת לקהל על דליפת המים בבית, ומתחילה להריץ את ההופעה עם שירים מהדיסק הנוכחי.

מה עוד אפשר אפשר להגיד על קרולינה שלא נאמר כבר? זה פשוט תענוג לראות שגם אצלנו, פה, בארץ ישראל, יש לנו מלכת סול שלא מרפה, פרפורמרית מצוינת, שיודעת מתי לרגש, מתי להצחיק, ולתפקד על כל ההופעה בשיתוף פעולה מצוין עם החברים מאחוריה.

אומנם זאת לא הייתה כל הלהקה, אך למרות ההרכב המצומצם הם הצליחו לפרפר בין הסול, R&B ועד לרגאיי, וקטעי רוק'נ'רול  מלאי דיסטורשנים עם עוזי פיינרמן (התותח!). אחד הדברים המאכזבים בערב הזה היה הקהל, שהחליט שלא שוווה לעשות יותר מדי בלאגן בהופעה. הוא המשיך לשבת על הכיסאות תוך כדי שהוא לועס עוד ביס מהשניצל, ולוגם מהבירה הביתית של המקום (לא מומלץ), בזמן שקרולינה מבקשת מכל הלב שמישהו כבר יקום, או לפחות יזיז קצת את הישבן. אבל היא לא מוותרת על האנרגיות שלה ונותנת כאן שואו, היא מוכיחה לכולם שהיא גם זמרת, וגם יודעת לתפקד יפה מאוד גם ככלי נשיפה (בעזרת הפה שלה). איזה שליטה מדהימה בקול שלה!

עוד לפני ההדרן, קרולינה ניסתה ניסיון אחרון וביקשה מכל ה'זקנים' (= הקהל, מנטלית ופיזית) שישבו על הכיסאות, שירימו את עצמם ולרקוד לשיר האחרון, ושכולם צריכים לרקוד לשיר הבא. אני כבר הכנתי את עצמי לצלילי פ'אנק מוכרים ואהובים, עם אנרגיות לרקוד וחיוך. היא נתנה ביצוע מצוין ל"אף אחד לא בא לי", שלא כ"כ בא לך באמת לרקוד אליו, אלא רק לבהות וליהנות!

להדרן, הדובדבן של הקצפת, עשתה את "LION", לאחר תרועות באמת גדולות של הקהל, שדיי הצליח להפתיע, קרולינה והלהקה יורדים מהבמה עם טעם של עוד ובזמן הנכון!

להתחיל עם קרולינה את השבוע זאת באמת התחלה מצוינת להמשך. התיירת הגרמנייה שהייתה איתי, שעוד מעריצה את קרולינה מברלין (כן, כן, היא מוכרת גם שם), התרגשה לרוץ החוצה ולרכוש גם היא את דיסק הסולו האחרון שלה (מומלץ!). הגרמנייה גילתה באכזבה (וגם אני) שנאלץ לקפוץ לאוזן השלישית, כי הזקנים כבר הספיקו לקנות את כל הדיסקים בארגז.

קרולינה והלהקה בג'מס ביר פקטורי. 2.1.11

 

תגובות

  • מעריץ ענק של קרולינה!

    קרולינה אני מתה עליך!!! ואני מחכה כבר בכיליון עיניים לקראת הופעתך הקרובה! כן ירבו כמותך :)

    פלוני, 04-01-2011 13:17

  • קרולינה מלכה!

    יופי של כתבה, גרם לי לרצות לקנות תדיסק

    לימי חלימי, 04-01-2011 19:02