מגזין

קליפטומניה

תאיר קסלר, קליפטומנית כפייתית שגדלה על ברכי ה-MTV, מביאה לכם מדי שבוע את הקליפים הכי יפים, נוגעים, טיפשיים, מצחיקים ומוזרים שהמסך שלכם ידע והשבוע ספיישל משחקי וידיאו

מאת תאיר קסלר. 15-12-2010

תגיות: קליפים, קליפטומניה, Mark Ronson, Das Racist, Avicii & Sebastien Drums

את משחקי הוידיאו גיליתי במלחמת המפרץ. אחרי שטיל התפוצץ לנו קרוב לבית נשארנו הדיירים היחידים בבניין והייתי צריכה לבלות לילה שלם במקלט עם מגבת כי ה"נחש צפע" תפס אותי במקלחת, הורי החליטו שלמרות הארנונה הגבוהה שהם משלמים בגבעתיים אנחנו נצטרך לעזוב את הבית ולנסוע לדרום או יותר נכון לאיזור ו' הבטוח. מאוד שמחתי שאנחנו נוסעים לדודים שלי בבאר שבע, הרי באותה תקופה עדיין הייתי בת יחידה והמצב היה עוד יותר חמור מאז שכל הילדים נטשו את השכונה לאזורים בטוחים יותר. איזה כיף, חשבתי לעצמי, עכשיו אני אוכל לשחק עם בני הדודים שלי ונהיה כמו אחים.

כשהגענו לבית של הדודים שלי הבנתי שיש לי שתי אופציות. הראשונה להיות עם הבנות, לעלות על בגד גוף ולהרכיב ביחד ריקוד שנציג מול המשפחה בארוחת ערב או להיות עם הבנים ולתקוע את הראש שלי במחשב. מתוקף היותי טום בוי ומתוקף משפחתי כתחליף הישראלי למשפחת פלינסטון שבשנת 1991 עדיין התלהבה והתרגשה מהמצאת הטלפון האל חוטי (גם אז הוא כבר היה פאסה) בחרתי בבנים. התקשורת ביני לבין הזכרים במשפחה הייתה מועטת ביותר- כשאני הצלתי את הנסיכה הם בכו וכשהם הצילו את הנסיכה אני התחלתי להעיף אגרופים. אני זוכרת את ההתרגשות לפני לחיצת הכפתורים בכל קפיצה של הנסיך הפרסי שלי ואת השמחה כאשר נפתחת הדלת ועוברים שלב. כבר אז חשבתי שזה מוזר שכמה פיקסלים (לא חושבת שידעתי שכך קוראים להם בזמנו) שחוברו להם יחדיו גורמים לי לכל כך הרבה הנאה ולציפייה ליום החדש. כשנגמרה המלחמה וחזרנו לגבעתיים הורי קנו לי מחשב, שיחקתי בו הרבה והצלתי כמה נסיכות שיכולתי, אחרי כמה חודשים אחותי נולדה ומאז לא שיחקתי יותר במשחקי וידיאו. ממש לאחרונה יצאו שלושה וידיאו קליפים בניחוח "אטרי" שהחזירו אותי לאותם ימים שלגור בממלכת הפטריות נשמע דבר תמים לחלוטין.

Mark Ronson & The Business Intl - Circuit Breaker 

הנסיך הואנאבי פרסי מארק רונסון, הורג את המפלצות בעזרת החרב והתנועות הקיצביות שלו. הוא מגיע לאיזה נסיכה בלונדה שם, אבל הוא עוד לא יודע שיש המשך למשחק והוא עוד צריך להגיע לנסיכה האמיתית שלו שמחכה לו בדירת סטודיו בתל אביב וכותבת שורות אלו ממש.

Das Racist - Who's That? Brooown!

ג'יי זי וג'סטין ביבר חלקו האמר לימוזין והוא נפגע על ידי מטאור בדרך להופעה שלהם. הפרומוטר של הערב מחליט שדאס ראסיסט יהיו המופע המחליף... נשמע הגיוני ופה מתחילות עלילותיהם של ההיפסטארים הניו יורקים בדרך להופעה.

Avicii & Sebastien Drums - My Feelings For You

הלב קופץ ממשחק וידיאו אחד לשני כדי להציל את הלב השני..ממש כמו בחיים.

לקינוח - לא וידיאוקליפ אלא משהו שתמיד מצחיק אותי לא משנה כמה פעמים אני אצפה בזה

רוצים להיות חברים שלי? הקליקו כאן

 

 

 

תגובות