מגזין

קליפטומניה

תאיר קסלר, קליפטומנית כפייתית שגדלה על ברכי ה-MTV, מביאה לכם מדי שבוע את הקליפים הכי יפים, נוגעים, טיפשיים, מצחיקים ומוזרים שהמסך שלכם ידע

מאת תאיר קסלר. 16-11-2010

תגיות: קליפים, קליפטומניה, LCD Soundsystem, Wolf Parade, Hjaltalín, YOU SAY PARTY

Wolf Parade – Yulia   

רומאו ויוליה גרסת 2010. אתם מכירים את הסיפור, הוא אוהב אותה, היא אוהבת אותו ואז הוא מחליט לטוס לחלל ובום שניהם מתים. הקליפ מתאר בדיוק מילה במילה את השיר והשילוב יוצא מאוד יפה. אני ממליצה לפתוח בצד הקליפ את המילים של השיר, כן אני יודעת שזה להיות בת 16 אבל בקליפ הזה כדאי. תגידו יוליה, היא רוסיה? סטיגידיש!

Hjaltalín - Sweet Impressions 

אהבה זה כואב. עד שראיתי את הקליפ הזה חשבתי שהמשפט הנ"ל יותר מדבר על הלב, על ויתורים שצריך לעשות, על מחשבות טורדניות שצצות באמצע הלילה, כאלה דברים. לא חשבתי שאפשר גם לקחת את זה לפן הפיזי של המילה כאב. כנראה שבאיסלנד זה קצת אחרת ואני יכולה להבין את זה, השמועה אומרת שאיסלנד היא המדינה עם מספר ההתאבדויות הגבוה ביותר בעולם, והסיבה לכך היא שלאנשים פשוט משעמם, מכאן נובע שאם מישהו חווה אהבה ובעיקבותיה כאב הוא כבר לוקח את זה לאקסטרים. יאללה תעביר ת'סכין.

lcd soundsystem- pow pow 

אישה מיסתורית (אנה קנדריק) מלווה בשומרי ראש וחליפות הולכת למועדונים הסליזים של לוס אנג'לס ואוספת את הנשמות של האנשים הרעים שלא מוכנים לחתום על סוג של חזרה בתשובה מכל המעשים הרעים שלהם. שוב Lcd soundsystem לא מאכזבים בקליפ מגניב ומוזר במיוחד. 

YOU SAY PARTY- 'Lonely's Lunch 

לפי "יו סיי פארטי" הודו העתידית תראה לגמרי אותו הדבר. מיליוני אנשים ברחובות, צבעים, בלאגן, אה כן רק עם תוספת של אנשי חלל מוזרים. לפני שתצפו בקליפ תדעו שצריך ריכוז, אומנם מינימאלי, כי יש מספר סוכנים כפולים בקליפ. תהנו ממרדף ושימו לב לסצנה האחרונה היא ממש יפה.

אתם מוזמנים להיות חברים של "קליפטומניה" בפייסבוק

  http://www.facebook.com/group.php?gid=147523908598226&ref=ts

 

 

תגובות

  • ZglqlvzATo

    4A9t2d <a href="http://lysqiclyutbt.com/">lysqiclyutbt</a>, [url=http://wxudptjykzrm.com/]wxudptjykzrm[/url], [link=http://pcivyvpatmkn.com/]pcivyvpatmkn[/link], http://ctrcqhhyiqtc.com/

    unfxsu, 30-12-2010 16:17