מגזין

קליפטומניה

תאיר קסלר, קליפטומנית כפייתית שגדלה על ברכי ה-MTV, מביאה לכם מדי שבוע את הקליפים הכי יפים, נוגעים, טיפשיים, מצחיקים ומוזרים שהמסך שלכם ידע והשבוע בובה של קליפטומניה

מאת תאיר קסלר. 09-11-2010

תגיות: קליפים, קליפטומניה, Morningwood, Starlight Mints, The bpa, . Iggy pop, Sia, Chris Garneau, Kathryn Calder

Morningwood – Sugarbaby

סיפורה הקורע לב של בובת וייט טראש שמחפשת שוגרדאדי בטירוף. החיים זה לא פיקניק, אלכוהול לא נשפך מהברזים וסמים לא גדלים על עצים (סמים גדלים על שיחים). הפתרון- למצוא פראייר שישלם לך עבור זה מבלי לצאת זולה. בהצלחה!

Starlight Mints – Popsickle

איזה חתיך בובת הסולן שבקליפ, אני מאוהבת! ג'קט ג'ינס, עיניים חצי עצומות ואחיזה עוצמתית במיקרופון בקיצור ג'וליאן קזבלאנקס הפרוותי.

The bpa feat. Iggy pop

הקליפ הזה צולם כחלק מהפרויקט של "פאט בוי סלים"-   The Brighton Port Authority (bpa). ניסו לייצר את הבובה כך שתהיה בגודל של איגי פופ, לא הלך להם כל כך אבל עדיין התוצאה מאוד דומה למקור וקליפ מצחיק ביותר.

Sia - Clap Your Hands

אחד הקליפים הכי יצירתיים שאי פעם ראיתי או כמו שאמא שלי אומרת "איך הם חשבו על זה?" סיה ידועה כמשקיענית בקליפים וגם הפעם לא אכזבה עם הרבה דימיון ופאפט מאסטר השמים הם הגבול.

Chris Garneau - Dirty Night Clowns

למי שלא חגג כיאות את ליל כל הקדושים, עדיין בהאנג אובר ממנו או פשוט לא יודע מה זה, הקליפ הבא יכניס אותו קצת לאווירה.

Kathryn Calder- Slip Away

למה שחייזרים יחטפו ארנבים? אני מבינה שהם בטח רוצים לחטוף בני אדם בשביל ידע. ואם לא בני אדם אז חיה שעושה משהו כמו למשל דבורה שתוכל ללמד אותם לעשות דבש או פרה שמייצרת חלב אבל ארנבים זה כבר ממש מוזר.

 

 

 

 

תגובות

  • ZcnBAdKtzPKCm

    EVmeZD <a href="http://endfvjsvuyfo.com/">endfvjsvuyfo</a>, [url=http://radeikbwqngp.com/]radeikbwqngp[/url], [link=http://dkdubgphqute.com/]dkdubgphqute[/link], http://afydosmlrxul.com/

    waucepmz, 01-04-2011 01:16