מגזין

קליפטומניה

תאיר קסלר, קליפטומנית כפייתית שגדלה על ברכי ה-MTV, מביאה לכם מדי שבוע את הקליפים הכי יפים, נוגעים, טיפשיים, מצחיקים ומוזרים שהמסך שלכם ידע

מאת תאיר קסלר. 20-10-2010

תגיות: Tegan & Sara, Audio Bullys, Gossip, קליפים, קליפטומניה

Tegan & Sara - On Directing

הסינגל החדש והמקסים של  Tegan & Sara מזכיר לי את הקליפים של The XX, לא קורה הרבה אבל פשוט אי אפשר לזוז מהמסך. אני אוהבת את הצילום הנקי והמיקוד בפנים היפות של התאומות הקנדיות. חבל לי שהכרתי אותן רק עכשיו כשהן משחררות את האלבום הרביעי שלהן אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם.

 

 

AUDIO BULLYS - ONLY MAN

הודיעו לי רשמית שגלל בעיות ברגל אני צריכה להיפרד לתקופה מהעקבים ולעבור לסניקרס. בעודי בוכה, מחבקת ומנשקת את הסטילטו שלי ומנסה להשלים עם העובדה שאני מטר וקרמבו נתקלתי בקליפ המצוין הזה שעזר לי לבלוע במעט את הגלולה המרה. האלקטרו דיסקו של האודיו בוליס עושה לי שמח בלב ובאוזניים, הרגליים שלי יצטרכו לחכות עוד כמה שבועות.

 

 

Gossip- Men In Love

גם אתם שונאים את ה"פארטי באס"? אותו אוטובוס עם הגג הפתוח ובלונים מכל הצדדים שלו, שנוסע ברחבי תל אביב ומתוכו בוקעת מוזיקה נוראית? אני שמחה לראות שיש עוד אנשים שחושבים כמוני. בכל מקרה אני לא חושבת שהייתי עולה על כזה דבר, אבל על ה"פארטי באס" של הגוסיפ הייתי מזנקת בלי שום בעיה. אני לא יודעת אם זה בטוח להיות באוטובוס שבת' דידו נוהגת בו אבל אני בטוחה שמוזיקה טובה תהיה וזה מה שחשוב בחיים לא? 

 

 

אתם מוזמנים להצטרף לעמוד הפייסבוק של קליפטומניה

http://www.facebook.com/group.php?gid=147523908598226

 

תגובות

  • טיגן אנד שרה - תיקון קל

    סיינת'הוד, אלבום שישי של התאומות הקנדיות, יצא בשנה שעברה כולל הסינגל המדובר מתוכו. מה שכן השתחרר השנה הוא אלבום רימקסים לאליגייטור, שבין היתר עבר טיפול פאשן פיטי כהלכה, והוקלפ: http://www.youtube.com/watch?v=h4TYwpWBq1w

    שרהג'ונס, 24-10-2010 12:56