מגזין

קליפטומניה

תאיר קסלר, קליפטומנית כפייתית שגדלה על ברכי ה-MTV, מביאה לכם מדי שבוע את הקליפים הכי יפים, נוגעים, טיפשיים, מצחיקים ומוזרים שהמסך שלכם ידע

מאת קול הקמפוס. 13-10-2010

תגיות: קליפים, קליפטומניה, juliette Lewis, Screaming Females, Bryan Ferry, The Answering Machine

 
juliette Lewis - Terra Incognita

ג'ולייט לואיס ב"פייט קלאב" - הגרסא הנשית, רוקיסטית, מזיעה ועוד יותר משוגעת מהמקור. איזה אנרגיות יש לבחורה ועוד כמו שאמא שלי אומרת "היא כבר לא ילדה". מכל ההופעות שהיו בארץ ולא הייתי בהן אני מתחרטת על שתיים מהן: פול מקרטני וג'ולייט לואיס. אני מאוד מקווה שהיא תנחת שוב על אדמת מדינתנו והפעם אני אהיה בשורה הראשונה ואפילו יש מצב שאני אעשה "קראווד סרפינג". נו טוב, אפשר לחלום. לגבי פול מקרטני, הוא גם כבר לא ילד... ונחזור לקליפ, אני שמחה שלואיס נשארת עם לוק ה"רוצחים מלידה" שנדבק לה לפני מי יודע כמה שנים. הוא מוציא את הטוב ביותר ממנה, הראבל גירל הו ג'אסט דונט גיו א פאק.

 

 

Screaming Females - "I Don't Mind It"

אם יש סגנון מוזיקלי בשם פופ-Pאנק ה"סקרימניג פימיילס" הם כנראה האבא שלו. הקליפ הזה הוא הסנונית הראשונה מהאלבום החדש והרביעי שלהם "Castle Talk". הקליפ מזכיר לי את התיכון, כל השיעורים הייתי מקשקשת במחברות שלי והייתי כל כך שמחה מהתוצאה ומראה לחברים שלי, עד שהיה מגיע יום הדין- תקופת מבחנים שבה קיללתי את כל אחד מהציורים, שהם כמובן, ולא אני, הפריעו לי להיות תלמידה של 100 עגול.

 

Bryan Ferry - 'Shameless' 

שימו לב, תיאור מילולי מדויק של הקליפ שלפניכם: אוסטין פאוורס פוגש את דאבל או סבן, הם לוקחים LSD ומורידים אותו עם שמפניה. בהזיות שלהם הם רואים את בריאן פארי מרוקסי מיוזיק בקליפ “champaign supernova “  של אואזיס רק שאצלם הבחורות יותר כוסיות וגם יש זמרות שחורות. הם מנסים להעיר אחד את השני כי הטריפ נמשך יותר מדי זמן (4:38 דקות אם נרצה להיות מדויקים) אבל הם לא מצליחים והם מסיימים את חייהם כדולפינים.

 

The Answering Machine- “Animals”

אפשר לסכם זאת במשפט אחד- כיף לשמוע מוזר לראות. מי שכבר קרא את הטור הזה יודע שאני בחורה "אלפרסקו סטייל". אני פשוט אוהבת את האאוט דורס, יער, מדבר, החלל החיצון, Just bring it.  מכאן נובע- אחלה קליפ, למרות שממש אין לי מושג מה קורה שם והמסכות קצת מפחידות אותי. נו טוב, הרבה.

 


תגובות