מגזין

קליפטומניה

תאיר קסלר, קליפטומנית כפייתית שגדלה על ברכי ה-MTV, מביאה לכם מדי שבוע את הקליפים הכי יפים, נוגעים, טיפשיים, מצחיקים ומוזרים שהמסך שלכם ידע

מאת תאיר קסלר. 06-10-2010

תגיות: קליפים, קליפטומניה, El Guincho, Foals, Black Milk

El Guincho – “Bombay” 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הקליפ הזה הוא אחד הדברים שאני הכי אוהבת שקורים לי כשאני מחפשת משהו חדש ושונה. אני לא מבינה מילה בספרדית וגם לא הכרתי את "אל גוניצ'ו" לפני שנתקלתי בקליפ הזה, והנה אני מוצאת את עצמי טוחנת את הקליפ שוב ושוב ושוב. אני אוהבת את הניקיון והחדות שבצילום' את חוסר הקשר בין הטייקים השונים וt, התוצאה הסופית- שהצופה כן מרגיש בסופו של דבר שהכל מתחבר. תלחצו פליי ותתמכרו.

 

Foals – 2 Trees

לפני כמה חודשים ג'קי נפטרה. דגת הזהב האהובה שלי נשמה את נשימתה האחרונה והחזירה את נפשה לבורא עולם. לא ממש הספקתי להיפרד, הכל קרה כל כך בפתאומיות ובתקופה לחוצה, ואז ראיתי את הקליפ החדש הזה והוא סגר בשבילי את מעגל היחסים שהיה לי עם ג'קי.  החיים ממשיכים וכמו בכל פעם שמת לי דג אני אלך לקנות לי חדש, אבל אני תמיד אזכור את הג'ינג'ית השמנמנה הזאת שהיתה קופצת באקווריום כל פעם שהתקרבתי עם הקופסא של האוכל.

Black Milk - Welcome (HottaGo)

אם היתה אופנה עכשווית לוידיאו קליפים, היא ללא ספק היתה – "סטופ מושן". כל מי שרוצה לצלם וידיאו קליפ מגניב שנראה טוב ומתאים לתקופה, מצלם בסטופ מאושן.  אני ממש אוהבת את האלבום החדש של בלאק מילק, אבל יש איתו בעיה אחת, קוראים לו לא פחות ולא יותר- “Album of the year”. עם טייטל כזה על הכתפיים אסור להיות שאננים ולעשות את מה שכולם עושים. צריך יותר לנסות, לקחת לקצה ולא רק במוזיקה אלא בכל התחומים שסובבים את האלבום. הבטיחו לנו בשר והקליפ פרווה.

 

 

תגובות