מגזין

קליפטומניה

תאיר קסלר, קליפטומנית כפייתית שגדלה על ברכי ה-MTV, מביאה לכם מדי שבוע את הקליפים הכי יפים, נוגעים, טיפשיים, מצחיקים ומוזרים שהמסך שלכם ידע והיום בספיישל ברכות לראש השנה

מאת תאיר קסלר. 07-09-2010

תגיות: קליפים, קילפטומניה, Onili, קוב, הונאת האמרגן, MGMT, Mark Ronson & The Business Intl

 

השבוע קליפטומניה בסימן ראש השנה. אני רוצה לאחל לכם ולי כמה דברים לשנת תשע"א המגיעה אלינו לטובה. במקום לשלוח כרטיס ברכה, ברכה במייל, לתייג אתכם בתמונה בפייסבוק או סתם לשלוח יונה החלטתי לאחל לכם בעזרת וידיאו קליפים.

הונאת האמרגן - למה עזבת

זה מה שאני שואלת- קוב למה עזבת? אבל איזה כיף שחזרת. את הוידיאוקליפ העתידני/ערבי/דיגיטאלי הזה ביים עמית צינמן. אני רוצה לאחל לו אישית שימשיך לעשות עוד הרבה קליפים יפים ומיוחדים כמו זה. הקליפ ואני רוצים לאחל לכולנו נבטים של שלום. אני יודעת שהשלום עוד רחוק אבל אני אופטימית ומאמינה כי אזכה לראות אותו עוד בימי חיי. אחרי חישובים רבים הגעתי למסקנה שעכשיו כבר צריך להתחיל לראות את ההתחלה שלו. לפי דעתי הוא צריך להיות במצב התחלתי מאוד, משהו בסגנון של זרע נכנס לביצית ,זאת תמיד התחלה טובה (להוציא מקרים כאלו אצל ילדות בנות 14). עוד שנה התא יתחיל להתפצל, בהמשך נראה את הלב פועם ואת הצורה של הראש ואז נרגיש בעיטות של התרגשות ולבסוף ירדו לנו המים וישטפו את כל הסכסוך. אבל עד אז נצטרך להסתפק בדרבוקה ובמעאוול ב"למה עזבת".

  

Mark Ronson & The Business Intl - The Bike Song

מי יתן ונמצא את המארק רונסון בתוכנו. את הכישרון החבוי בנו, הגיע הזמן שנוציא אותו החוצה ונחשוף אותו לעולם. את הפריטי בוי החתיך שתמיד חלמנו להיות, נכון שהכרטיס המגנטי של המכון כושר לא ראה אור יום חודשים ונכון שהדיאטה שלנו מורכבת מבירה ונקניקיות אבל בתוך תוכנו אם חופרים עמוק מאחורי כל השומנים אני בטוחה שיש כמה קוביות. ולא נשכח את המבט הסקסי בעיניים שלנו שאותו באמת יש לכולנו כי הרי אין הגדרה לסקסי אז פשוט אפשר להנות מהספק.

  

MGMT - Congratulations 

אני מאחלת לדור ה-Y, שקורא את השורות הללו, שיצליח לצאת ולו קצת מהמדבר של חוסר הודאות שמקיף אותו מכל כיוון. לשאול שאלות זה תמיד טוב אבל איפה התשובות ?(כן, גם זאת שאלה). שיהיה לנו כיוון מסוים בחיים, שנעלה כבר על הגל כי כמה זמן אפשר להגיש חזק גדול בלי קצף דל? שנאהב לעשות את מה שאנחנו עושים ואחרים יאהבו את מעשי ידינו.

  

Onili- You Want it, I Want it 

אני רוצה לאחל לטור, לקוראיו וגם לי, שהשנה יהיה יבול עשיר של וידיאו קליפים ישראלים יפים וטובים, שמספר הוידיאו קליפים יהיה כמספר הגרעינים ברימון ושיהיו לוידיאו קליפים הללו עוד ועוד במות שיתנו להם להגיע לקהל רחב יותר ומגוון יותר. אני מסיימת עם הוידיאו קליפ המדהים הזה של אונילי שהוא לפי דעתי הקליפ הישראלי הטוב ביותר שיצא השנה פשוט תלחצו על פליי ותבינו.

 

 

 

תגובות