מגזין

נאודליקה מחדשת - תוכנית #76

הטור שמעדכן ומביא עבורכם את המידע הרלוונטי על השירים המושמעים בתוכנית נאודליקה עם יבגני צ'רטקוב ואופיר בלום

מאת יבגני צ'רטקוב, אופיר בלום. 02-09-2010

תגיות: עדכונים, נאודליקה, אופיר בלום, יבגני צ'רטקוב

נאודליקה מחדשת - תוכנית #76

התוכנית נאודליקה היא מגזין של מוסיקה חדשה ותוצר של הצורך התמידי שלנו להתעדכן בכל מה שחדש וטוב במגוון ז'אנרים. המידע אליו אנו נחשפים מדי שבוע, תוך כדי עריכת התוכנית, הוא למעשה הבסיס לטור הזה ויובא אליכם בכל פעם בסנכרון לטראקליסט של התוכנית ששודרה באותו השבוע עם הלינקים הרלוונטיים להאזנה ולצפייה. כי אם יש משהו טוב, למה לא לחלוק? תהנו!

  

Bettye Lavette - All My Love

אלבום Interpertations: the english song book

בטי המקסימה עושה מוזיקה מאז שהביצועים המקוריים לשירים באלבום האחרון שלה עוד היו להיטים, עכשיו היא עושה להם כבוד באלבום ברק מראה איזה כישרון יכול להסתובב בארה"ב במשך עשרות שנים בלי להתגלות באמת.

בני בשן ובום פם מארחים את שלומי שבן - מעשן עליך

אלבום: ריקודים על פי תהום

הפרויקט המשותף של היוצר והמשורר המקורי ושל ההרכב הכול יכול מתבשל לכדי מופע השקה לאלבום שיהיה השבוע. לכבוד זאת הם גם משחררים את הסינגל השלישי מתוכו ועם כל כך הרבה כישרון בפנים לא היה מצב שלא היינו נותנים לכם טעימה.

Betty and the Warewolves - Paper Thin

אלבום: Teat Time Favorite

לאחר שמיעה מאסיבית של האלבום אנחנו מאמינים שעוד יתברר כי סולנית ההרכב (לאורה, לא בטי) וסולנית הברידרס, קים דייל הן אותו בן אדם, ההבדלים דקים כמו נייר.

Mystery Jets - Show Me The Light

אלבום: Serotonin

אנחנו לא יכולים להיפרד מהמיסטרי ג'טס ליותר מכמה תוכניות. והאלבום החדש הוא באמת כיף לא נורמאלי, אז אנחנו שוב איתם, מבקשים שיראו לנו את האור.

The Bird Day - Spinning

אלבום: Collect Vibrations

הויבראציות שהאלבום החדש של יום הציפור נותן לנו גורם לנו להיזכר בMGMT בימים יפים יותר.

Margaret Cho feat. Garrison Starr - Gimme Your Seed

אלבום: Cho Dependent

היא קומיקאית, היא שחקנית, היא מעצבת אופנה ועכשיו היא גם זמרת. למרגרט שו לא הייתה שום כוונה להפריד בין העיסוק העיקרי שלה, סטנד-אפ, ובין העיסוק החדש שלה והאלבום כולו מכיל טקסטים שהם מצד אחד קומיים אבל גם כוללים איזשהו מסר מאחוריהם.

Baskervile feat. E1 ten - Fool For Love

אלבום: Disco Buiscuits

או שצמד המפיקים המוכשרים הללו ממש אהב את העלילות של שרלוק הולמס, או שבאמת יש מחוז כזה בהולנד משם הם מגיעים. כך או כך, האלבום החדש שלהם מלא בביסקוויטים של היפ הופ, גרוב ודיסקו.

The Pack feat. Dev - Sex On The Beach

אלבום: Wolfpack Party

הפאק התחברו משני צמדים של שני חברים, כל אחד מבית ספר תיכון שונה מבארקלי, קליפורניה, ויחדיו יצרו רבעיה מוכשרת מאוד שמוציאה עכשיו אלבום שני. ולא, הסינגל האחרון שלהם הוא לא קאבר ל.t spoon

(Diplo and Don Diabolo - Make You Pop (Don Diabolo Dubstep Mix

אלבום: Make You Pop EP

הבישולים של דיפלו תמיד גורמים לנו לאטרף. השחרור האחרון שלו הוא שיתוף פעולה עם דון דיאבולו, והחלטנו שהרמיקס שלו לשיר יפוצץ אתכם יותר מהגרסא הרגילה.

Mark Ronson & The Buisness Intl feat. Kyle Falcone and Spank Rock - The Bike Song

אלבום: Record Collection

כל הזדמנות לשם קטע שרונסון מעורב בו היא הזדמנות מבורכת והשילוב הזה בין רונסון, ספאנקרוק וסולן The View קייל פלקון הוא מבורך פי כמה. ואם שמנו את שלושת הסינגלים מהאלבום המתקרב של רונסון עוד לפני שהוא בכלל יצא, תתארו לכם מה יקרה כאשר המוצר השלם יהיה בידיים שלנו.

LCD Soundsystem - Home

אלבום: This Is Heppening

ההופעה הייתה השבוע, ככה שטכנית - This Just Heppened -  אבל עם הופעה כמו שהם נתנו, ועם אלבום כמו שהם הוציאו - אתם לא תתנגדו שנשים אותם עוד פעם אחת, נכון?

Idan K and the Movment Of Rhythm feat. Axum - Afro-Knowa

אלבום:Cosmic Love Foundation

עידן K  היקר לליבנו הוציא אלבום אפרו-פ'אנק מדהים בו משתף עוד אמנים שיקרים לליבנו כמו אקסום. כאן לוקח עידן את הקטע שמוכר לנו מאלבום של אקסום ונותן לו גוון אפרוביט מעולה.

הגרובטרון - בואי לגורן

הגרובטרון אומנם ביססו את הפופולאריות שלהם על ביצועים מחודשים וגרוביים לשירי ארץ ישראל, אבל הסינגל החדש שלהם הוא שיר מקורי לגמרי. הוא גם מקפיץ לגמרי, אז בואו לרקוד בגורן.

תגובות

  • HgndcOpespDEQK

    4N18Fi <a href="http://jojfiooapnwt.com/">jojfiooapnwt</a>, [url=http://otustnfenjaw.com/]otustnfenjaw[/url], [link=http://posqkioamqpm.com/]posqkioamqpm[/link], http://mwuxrjqdgbai.com/

    nciphe, 31-12-2010 05:24