מגזין

קליפטומניה

תאיר קסלר, קליפטומנית כפייתית שגדלה על ברכי ה-MTV, מביאה לכם מדי שבוע את הקליפים הכי יפים, נוגעים, טיפשיים, מצחיקים ומוזרים שהמסך שלכם ידע. והשבוע קליפים מאדום לשחור, מהבפנים של האבטיח

מאת תאיר קסלר. 07-07-2010

תגיות: קליפים, קליפטומניה, The White Stripes, Band Of Skulls, Kings Of Leon

קליפטומניה

 שחור/אדום - אש סטייל

Band Of Skulls- I Know What I Am

אני אגלה לכם: מהפרסומת של סווטש! משם אתם מכירים את השיר הזה! Band Of Skulls  רוצים שיהיה להם את הלוק הגותי, המפחיד, אולי ערפדי משהו אבל אופס יצא להם שיר קליל ונחמד. הם לא התייאשו וצילמו קליפ בסגנון "טווילאיט" שמעליהם אש כתומה אדומה. מה שנקרא- living on the edge. יצא להם דווקא לא רע, כנראה לא צריך להתאמץ כל כך כשהסולנית נראית כמו כריסי היינד מהפריטנדרס.

שחור/אדום- תיאטרלי סטייל

  

Kings Of Leon- Charmer 

האחים (והבן דוד) פאלוויל תמיד היו עוף זר בממלכת הרוקנרול האמריקאי. בכל שיר שלהם יש איזה שהוא קץ' אם זה לחזור על משפט אחד כל השיר, לשיר עם מבטא מוזר או כמו בדוגמא שלפנינו להביא צרחה שקורעת את מייתרי הגרון. הם לא צריכים יותר מלעמוד על במת תיאטרון כדי להדביק את הצופים למרקע הטלוויזיה פעם אחר פעם (נשים וגברים כאחד).אני בטוחה שאם מבט היה יכול להרוג קיילב פאלוויל היה מבצע רצח עם.

 שחור/אדום- ניו יורק סטייל

  

The White Stripes- The Hardest Button To Button 

הקליפ בויים על ידי מישל גונדרי ברחובותיה של ניו יורק העיר והתפוח. אז איך הוא עשה את זה? (גילוי נאות- לא עליתי על זה לבד קראתי באינטרנט) השתמשו ב-80 פנדרים ו80 תופי בס והתחילו מהסוף להתחלה כלומר קודם שמו את כולם ביחד וכל טיייק הורידו כלי נגינה. כך שנראה לנו שהם צצים משום מקום אך למעשה הכל טריק ויזואלי. הוא קוסם! ואם כבר מדברים על קוסמים הקוסם בחליפה הלבנה שמראה לג'ק מה יש בקופסא הוא בק.

לטור הקודם

תגובות