מגזין

קליפטומניה

תאיר קסלר, קליפטומנית כפייתית שגדלה על ברכי ה-MTV, מביאה לכם מדי שבוע את הקליפים הכי יפים, נוגעים, טיפשיים, מצחיקים ומוזרים שהמסך שלכם ידע

מאת תאיר קסלר. 30-06-2010

תגיות: קליפים, קליפטומניה, Bloc Party, Dakota, Chiddy Bang

קליפטומניה

האם אני צופה בקליפ עם הילדה מהסרט "אני סם" והבחורה מ"טווילט" או שחלום חלמתי?

  

Dakota Fanning feat. Kristen Stewart - Cherry Bomb

  

בשנות השבעים בין הגיטרות של הנדריקס והצרחות של מיק ג'אגר צמחה לה להקת פאנק רוק שכולה מורכבת מבנות-  "The Runaways", מסתבר שבאמריקה הייתה להם הצלחה, היו להם כמה להיטים והם עשו המון רעש. 30 ומשהו שנים אחרי, מישהי החליטה לנבור בעבר המוזיקלי ההזוי של הסבנטיז של אמריקה, שלפה משם את להקת הבנות הזאת ועשתה עליה סרט. לתפקידים הראשיים היא ליהקה את דקוטה פנינג וקריסטין סטוארט זרקה להם גיטרות ליד ואקשן!

אז את אוהבת את בלוק פארטי?

  

Bloc Party - One More Chance

זאת השאלה הראשונה ששואלים אותי כשאני אומרת שסגנון המוזיקה שאני הכי אוהבת זה בריט רוק. לא!  אני ממש לא אוהבת אותם. למה דווקא הם? מכל הלהקות הטובות שיוצאות מממלכת הפיש אנד ציפס הם הראשונים שקופצים לראש של אנשים? איך זה יכול להיות? מהפרולוג אתם יכולים להבין שהלהקה היא לא כוס התה שלי אבל עכשיו הגיע הרגע שלי להוריד את הכובע בפניהם ולשבח אותם על אחד הקליפים שאני הכי אוהבת נקודה. כל הדמויות בקליפ בודדות באופן מסוים. האישה חיה בסרט, הבעל אומן מתוסכל, הילדה עושה וודו, הילד רוקד במרתף וחברי הלהקה מסתכלים מהצד ולא מבינים איך הם קשורים למה שמתרחש סביבם. אקסלנטה!

  

מה אתה ילד בן 3?

  

Chiddy Bang - The Opposite Of Adults  

 

 הצמד מפילדלפיה החליט לקחת את השיר הכי טחון ולסמפל אותו. אני לא הייתי עושה את זה, וכנראה בגלל זה הם ממש מצליחים ואני לא. החלטה אמיצה הובילה להצלחה כה גדולה שאני כבר לא זוכרת איך הולך השיר המקורי של MGMT אני רק זוכרת שבקליפ יש מפלצות וילד שבוכה (קליפטומנית כבר אמרנו?). הצ'ידי בנגים לוקחים אותנו להסתובב במגרשי המשחקים של העיר- סקייטבורד, חרבות מעץ וברייקדנס. אבל עזבו אתכם משטויות, איזה מגניב הראשים הגדולים ששמו להם!

לטור הקודם

תגובות